حاج‌صفی: حتی یک فیفادی نباید از دست برود

کاپیتان تیم ملی ایران از مسئولان فدراسیون و وزارت ورزش درخواست پشتیبانی تا جام ملت‌ها کرد.

احسان حاج‌صفی پس از تساوی تیم ملی ایران در دیدار تدارکاتی مقابل روسیه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: سال نو همه را تبریک می‌گویم. خدا را شکر یک بازی خیلی خوب انجام دادیم. سه، چهار روز بیشتر کنار هم نبودیم، اما یک رقابت خوب پشت سر گذاشتیم و معتقدم اگر زمان بیشتری داشتیم، تیم هماهنگ‌تر می‌شد وو عملکرد بهتری ارائه می‌دادیم.

او ادامه داد: در نیمه اول روسیه فقط یکی، دو موقعی داشت ولی در نیمه دوم هیچ فرصتی به آنها ندادیم و به نظرم حدود ۸-۷ موقعیت خیلی خوب داشتیم که می‌توانست تبدیل به گل شود ولی با بدشانسی این اتفاق نیفتاد. با این وجود خدا را شکر می‌کنیم.

کاپیتان تیم ملی ایران با تاکید بر حمایت‌های مدیران فدراسیون از این تیم ابراز کرد: امیدوارم آقای سجادی سلامتی کامل را به دست بیاورند. به ایشان و آقای تاج گفتم که این تیم حیف است و نیاز به حمایت دارد. تیم خوبی با تلفیق بازیکنان باتجربه و جوان داریم و امیدوارم حمایت‌های لازم صورت بگیرد چون این تیم حیف است.

حاج‌صفی یادآور شد: راه خیلی سختی در جام ملت‌ها داریم ولی از مسئولان می‌خواهم از تیم ملی حمایت کنند و نباید فیفادی‌ها را از دست بدهیم، چون این مسابقات خیلی برای ما اهمیت دارد. امیدوارم پشتیبانی لازم صورت بگیرد و بازی‌های دوستانه خوب پیش‌بینی کنند تا ان‌شاالله بتوانیم جام ملت‌های خوبی داشته باشیم و مردم را خوشحال کنیم.