جوابیه به دستیار نکونام: با اوت دستی میخواستید ببرید!

محمد نصرتی پاسخ اظهارات دستیار جواد نکونام در نشست خبری را می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از ورزش۳،جوابیه به دستیار نکونام: با اوت دستی میخواستید ببرید!. تراکتور که با هدایت پاکو خمس، روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد، امروز هم با یک گل فولاد را شکست داد تا با ۲۹ امتیاز، در رتبه پنجم جدول قرار بگیرد. محمد نصرتی که پس از حضور خمس در تراکتور، به این تیم بازگشت تا به عنوان دستیار در کنار این سرمربی اسپانیایی حضور داشته باشد، در گفت‌وگویی با خبرنگار ما درباره مسابقه امروز و شرایط تراکتور صحبت کرد و به اظهارات حمید رجبی در نشست خبری پاسخ داد.

* خمس بر بازی روی زمین تاکید دارد
نصرتی در ابتدا درباره تقابل با فولاد گفت: بازی خوبی بود و ما در طول هفته خیلی خوب تمرین کرده بودیم و کادر فنی نقاط ضعف و قوت تیم فولاد را آنالیز کرده بودند. چیزی که آقای خمس روی آن تاکید دارد، بازی روی زمین است؛ اینکه ما بتوانیم با پاس‌های متوالی به دروازه حریف ولی متاسفانه شرایط زمین‌هایی مثل همین یادگار امام، این اجازه را نمی‌دهد. خیلی وقت است که تیمی روی این زمین بازی نکرده است و قبل از بازی و بین دو نیمه هم قرار بود آن را آب بدهند. ما در استادیوم سردار سلیمانی (بنیان دیزل) این کار را می‌کنیم که سرعت پاس‌ها بیشتر شود تا شرایط زمین بهتر شود و توپ گیر نکند ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

* تاکتیک حریف، اوت دستی بود
او ادامه داد: با این حال حال ما سعی کردیم بازی کنیم اما در شروع بازی به دلیل نامطلوب بودن زمین، یکی دو اشتباه جزئی داشتیم و آن‌ها هم یکی دو موقعیت نصفه نیمه داشتند که اخباری هم در یک صحنه واکنش خیلی خوبی داشت و در ادامه به بازی مسلط شدیم. تیم حریف خیلی روی اوت‌های دستی بلند تاکید داشت و شاید بتوانم بگویم تاکیتک اصلی آن‌ها اوت دستی و ضدحملات بود که خدا را شکر در این امر بچه‌ها خیلی خوب عمل کردند. در مجموع نیمه اول هر دو تیم پایاپای بودند اما در نیمه دوم ما کاملا مسلط شدیم و چند موقعیت ایده آل داشتیم. در کل فکر می‌کنم حق ما بود که ۳ امتیاز را بگیریم و خدا رو شکر توانستیم در دقایق آخر و در وقت‌های اضافه به گل برسیم.

* تیم داوری تحت تاثیر جو قرار نگرفت
نصرتی سپس در خصوص عملکرد گروه داوری در این دیدار توضیح داد: جا دارد یک خدا قوت به تیم داوری بگویم که خیلی خوب قضاوت کردند و تحت تاثیر جو قرار نگرفتند. به این دلیل این را می‌گویم چون یکی دو بار در محوطه آن‌ها خطا شد که داور خیلی به صحنه نزدیک بود و هر دو را هم به نفع تیم حریف سوت زد ک نشان از این داشت که هم از لحاظ فیزیکی در شرایط خوبی بود و هم به صحنه‌ها نزدیک بود.

* داور، مثل جام جهانی عمل کرد
مربی تراکتور در خصوص وقت‌های اضافه طولانی این بازی در نیمه دوم گفت: تیم داوری در مورد وقت‌های تلف شده هم خیلی خوب عمل کردند. همین چند وقت پیش در جام جهانی دیدیم که داورهای به روز به خوبی وقت‌های اضافه را لحاظ می‌کنند و داور امروز هم همین گونه عمل کرد و وقت‌های تلف شده در جریان بازی را به زمان بازی اضافه کرد.

* قرار است به خوی برویم و کمک کنیم
نصرتی در پایان با اشاره به زلزله خوی گفت: خدا را شکر که توانستیم مزد تلاش بچه‌ها را در لحظات آخر بگیریم و شرمنده هواران‌مان نشدیم و توانستیم آن‌ها را با دل خوش راهی خانه‌هایشان کنیم و یک قوت قلب برای مردم زلزله زده خوی و یک تسکینی بر آلام آن‌ها باشیم. قرار است با یک گروهی به آنجا برویم و از نزدیک سر بزنیم و یک کمکی هم به آن‌ها کنیم.

 اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*