۰۱:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸

جت جنگنده

جنگنده/محور امنیت جهانی قرن بیست و یکم را کدام جنگنده تامین میکند؟

F-35 امنیت ملی را تقویت می کند، مشارکت های جهانی را تقویت می کند و رشد اقتصادی را تقویت می کند. F-35 به عنوان کشنده ترین...

امنیت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،F-35 امنیت ملی را تقویت می کند، مشارکت های جهانی را تقویت می کند و رشد اقتصادی را تقویت می کند. F-35 به عنوان کشنده ترین….برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

F-35 امنیت ملی را تقویت می کند!

F-35 امنیت ملی را تقویت می کند، مشارکت های جهانی را تقویت می کند و رشد اقتصادی را تقویت می کند. F-35 به عنوان کشنده ترین، زنده ترین و متصل ترین جت جنگنده در جهان، به خلبانان مزیت حیاتی را در برابر هر دشمنی می دهد و آنها را قادر می سازد تا ماموریت خود را انجام دهند و سالم به خانه بازگردند.

جنگنده/محور امنیت جهانی قرن بیست و یکم را کدام جنگنده تامین میکند؟

جنگنده/محور امنیت جهانی قرن بیست و یکم را کدام جنگنده تامین میکند؟

تماشا کنید: قابلیت های بی نظیر F-35s

F-35 به عنوان پیشرفته ترین گره در چشم انداز امنیت شبکه ای قرن ۲۱، یک مزیت بی نظیر برای خلبانان، ملت و شرکای جهانی ما ارائه می کند. F-35 استراتژی دفاع ملی در عمل است و سنگ بنای ناوگان جنگنده خدمات ایالات متحده و ناوگان متحدان آن در سراسر جهان است.

فعال کردن عملیات مشترک همه دامنه

F-35 پیشرفته ترین گره در معماری شبکه محور امنیت قرن بیست و یکم است. در فضای جنگی بسیار رقابتی در مقابل دشمنان همتا، تسلط با قابلیت اتصال ایمن پلتفرم‌های با فناوری پیشرفته برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در هر حوزه – هوا، زمین، دریا، فضا و سایبری تعیین می‌شود.

در حال تکامل برای تهدیدهای فردا

F-35 چیزی بیش از یک جت جنگنده است، این یک ضرب‌کننده نیرو قدرتمند با حسگرها و مجموعه‌های ارتباطی پیشرفته است که در نزدیکی میدان نبرد و از موقعیتی مرتفع عمل می‌کنند که به طور قابل‌توجهی قابلیت‌های شبکه‌های هوایی، دریایی، فضایی، سطحی و زمینی را افزایش می‌دهد. .

[F-35] قابلیتی در نشانه ها و هشدارها، فرماندهی و کنترل و اطلاعات، مراقبت و شناسایی است. همه اینها به علاوه سرعت و برد آن گویای خود هستند. مزایای همکاری و شبکه‌سازی ارائه شده توسط F-35 و تکثیر آن در میان متحدان و شرکا، برای دشمن ناتو خوب نیست.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط