• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Sunday - 22 May - 2022

اخبار ویژه

فال ابجد 2 خرداد 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز دوشنبه 2 خرداد 1401 فال ابجد 1 خرداد 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز یکشنبه 1 خرداد 1401 تامین اجتماعی فشار بیاورد؛ مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان ابلاغ شود اصلی ترین مانع اجرای رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان مشخص شد/ چه کسی برخورد می کند؟+ جزئیات 1 خرداد تذکر دو نماینده به رئیسی درباره تعیین تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان زمان جنجالی اجرای رتبه بندی معلمان و میزان افزایش حقوق معلمان لو رفت! در صورت عدم افزایش حقوق بازنشستگان زمینه اعتراض آنها فراهم می شود احیای بیمه طلایی معلمان / بررسی شدن آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان در هیأت وزیران بازنشستگان بخوانند/ افزایش حقوق تامین اجتماعی به خرداد موکول شد؟ آخرین خبر از زمان افزایش حقوق کارمندان تامین‌ اجتماعی(1 خرداد 1401) افزایش حقوق بازنشستگان به کجا رسید؟/ آب پاکی روی دست موسپیدان ریخته شد؟ (1 خرداد 1401) وضعیت آب و هوا در یکم خرداد/ افزایش دما در شمال غرب کشور و استان‌های ساحلی خزر تفاقاتی تلخی که ممکن است گزینه پرسپولیس را در نقل و انتقالات از این تیم دور کند! شرط شرم‌آور دختر غیرتی برای خواستگارانش والدین خوشگذران و بیخیال کودک خود را در جنگل رها کردند! حمله استقلال به رکوردی دیگر با عبور از بهترین پرسپولیس تاریخ افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی منتظر امضای وزیران نامه مهم کانون بازنشستگان تهران به رئیسی | افزایش حقوق بازنشستگان به اندازه‌ مصوبات شورای عالی کار خبر مهم از افزایش حقوق کارمندان تامین‌ اجتماعی دردسر توت چیدن مرد جوان در مشهد / سقوط دردناک در کانال خالی از آب

جشن مشترک اسرائیل و سعودی در حمله به ساویز ایرانی

  • کد خبر : 86477
  • 19 فروردین 1400 - 2:20
جشن مشترک اسرائیل و سعودی در حمله به ساویز ایرانی

اگرچه اتخاذ چنین موضعی از سوی اسرائیل اساساً دور از انتظار نبود و بدیهی است که صرف عهده دار شدن مسئولیت بمعنای آماده شدن برای دریافت پاسخ کوبنده تر قلمداد می‌شود. اما رسانه های سعودی در شرایط برگزاری جلسه ایران و 4+1 در وین با بزرگنمای حمله به ساویز و نسبت دادن آن به اسرائیل […]

اگرچه اتخاذ چنین موضعی از سوی اسرائیل اساساً دور از انتظار نبود و بدیهی است که صرف عهده دار شدن مسئولیت بمعنای آماده شدن برای دریافت پاسخ کوبنده تر قلمداد می‌شود. اما رسانه های سعودی در شرایط برگزاری جلسه ایران و 4+1 در وین با بزرگنمای حمله به ساویز و نسبت دادن آن به اسرائیل از سویی کوشیدند تا دلخوری و خشم خود را از آنچه در وین می‌گذرد اعلام دارند، از دیگر سو اسرائیل را بر استمرار و تقویت دشمنی‌هایش با ایران تشویق کنند و در عین حال این پیام را به منطقه و جهان صادر کنند که ائتلاف عبری-عربی در برابر ایران دیگر از مرحله ایده گذشته و کاملا وارد فاز عملیاتی شده است.

همچنین در سایه تحولات یمن و به‌ویژه در خصوص فتح قریب الوقوع مارب توسط انصارالله، عربستان که آخرین پایگاه و سنگر خود در یمن را از دست رفته می‌بیند بدیهی است که از مساله کشتی ساویز ابراز شادمانی کند و آن را مساعدتی هرچند ناچیز برای خود قلمداد کند.

سعودی این روزها در یمن حال فرد در حال غرق شدنی را دارد که از تمسک به هیچ گیاه خشکی هم دریغ نمی‌کند بر همین اساس رسانه های سعودی می‌کوشند تا دلیل شکست‌های خود در یمن را در قالب حمایت ایران از انصارالله معرفی کنند و به همین خاطر است که در تبلیغات خود کشتی ساویز را عامل ارائه اطلاعات به انصارالله و همچنین مساعد آنها در بهرمندی از سلاح معرفی کرده و می‌کنند.

در حالی که اسرائیل میکوشد تا بشکلی غیررسمی این حمله را انتقام از حملات مجهول المصدر اخیر به کشتی‌هایش معرفی کند و آن حملات را متوجه ایران کند اما حجم اندک خسارات وارده به ساویز نشان میدهد این عملیات بی فایده بیش از هرچیز از سر ترس و دستپاچگی صورت گرفته است و لذا نه تنها اسرائیل رابه مقصود نرسانده بلکه تنها تلاشی بوده است برای پرکردن کارنامه ادعایی نتانیاهو در برخورد با ایران؛ به هرحال آنچه روشن است اینکه قطعا ماه پشت ابر نخواهد ماند و انتقام این حمله کور و بی‌خاصیت از عامل اصلی آن به شدید ترین وجه گرفته خواهد شد شواهد تاریخی نه چندان دور از زمان ما این را تایید می‌کند فقط قدری انتظار و صبر لازم است.

افکار

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=86477

برچسب ها

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.

ساماندهی

logo-samandehi