جشنواره مجازی عطر قرآن با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برگزار می شود

جشنواره مجازی عطر قرآن با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برگزار می شود روح الله عبداللهی از برگزاری جشنواره مجازی عطر قرآن همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان خبرداد و گفت: علاقمندان می توانند آثار خود را تا ۳۰ فروردین به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. به گزارش خبرنگار مهر، روح الله عبداللهی از برگزاری […]

جشنواره مجازی عطر قرآن با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برگزار می شود

جشنواره مجازی عطر قرآن با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برگزار می شود

روح الله عبداللهی از برگزاری جشنواره مجازی عطر قرآن همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان خبرداد و گفت: علاقمندان می توانند آثار خود را تا ۳۰ فروردین به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، روح الله عبداللهی از برگزاری جشنواره مجازی عطر قرآن به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، جشنواره مجازی عطر قرآن با همکاری معاونت قرآنی شهرداری منطقه ۴ و حوزه مقاومت بسیج ۱۵۱ قدس و کانون فرهنگی تبلیغی رشد معنوی در دو بخش بزرگسالان با موضوعاتی همچون، تفسیر قرآن کریم، تلاوت تحقیق، مبانی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب و همخوانی قرآنی و در بخش کودک و نوجوان با موضوعاتی همچون نقاشی، بلبلان وحی، همخوانی قرآنی، گلبانگ مؤذن و سرودهای قرآنی برگزار می‌گردد.

مدیر روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: علاقه‌مندان می‌توانند جهت اطلاع از جزئیات ثبت نام و نحوه ارسال آثار از طریق عضویت در کانال عطر قرآن به آدرس etr_quran@ در شبکه‌های اجتماعی ایتا و سروش حداکثر تا پایان روز ۳۰ فروردین ماه سال جاری اقدام نمایند.

وی بیان داشت: گروه‌های سرود و همخوانی می‌توانند آثار خود را با موضوعاتی از قبیل، ماه مبارک رمضان، مناجات خوانی، قرآن، میلاد امام حسن مجتبی (ع)، امام علی (ع)، لیالی قدر و عید سعید فطر را به صورت صوتی و تصویری به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

شایان ذکر است آثار برگزیده در ایام عید سعید فطر، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

مهر