16:45 - 1403/03/19

اخبار اقتصادی

جزییات ثبت نام وام ۳۰۰ میلیون تومانی بدون سود بانک رفاه

بانک رفاه به منظور حمایت همه جانبه از مشتریان خود طرح تسهیلاتی به نام «افق» را تدارک دیده که سقف آن برای اشخاص حقیقی 300 میلیون و برای افراد

وام‌

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از کاما پرس بانک رفاه به منظور حمایت همه جانبه از مشتریان خود طرح تسهیلاتی به نام «افق» را تدارک دیده که سقف آن برای اشخاص حقیقی ۳۰۰ میلیون و برای افراد برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

جزییات ثبت نام وام ۳۰۰ میلیون تومانی بدون سود بانک رفاه

افراد به منظور دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک رفاه باید در یکی از شعب بانک رفاه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. گذشته از داشتن حساب قرض الحسنه لازم است که خواب سپرده بین یک تا ۱۲ ماه باشد تا فرد امکان درخواست برای تسهیلات مذکور را داشته باشد. ضمنا این افراد باید مبلغ ۲۰ میلیون تومان در سپرده نگهداری کنند تا بتوانند وام را درخواست بدهند. ضمانت لازم برای دریافت این وام ارائه ضامن کسر از حقوق، اعتبارسنجی یا اعتبار شغلی است. این وام قرض الحسنه بوده و تنها کارمزد چهار درصدی دارد. افراد بعد از دریافت وام حداقل شش ماه و حداکثر ۶۰ ماه فرصت پرداخت اقساط را دارند.

وامی

جزییات ثبت نام وام ۳۰۰ میلیون تومانی بدون سود بانک رفاه

. طرح هایی که در آن طیف متنوعی از مشتریان همچون، بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی، فعالان حوزه سلامت، صرافان و فعالان بازار سرمایه و … مورد توجه قرار گرفته اند که متناسب با شرایط و موقعیت شغلی آن ها، خدمات مناسبی ارائه می شود.

 

 بانک رفاه

افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، تکریم آن ها و ارائه خدمات متنوع و مطلوب، یکی از مهم ترین استراتژی های بانک رفاه کارگران است. به همین منظور مطالعه و اجرای طرح های تسهیلاتی متنوع و متناسب با شرایط مشتریان در اولویت برنامه هاست. طرح هایی که در آن طیف متنوعی از مشتریان همچون، بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی، فعالان حوزه سلامت، صرافان و فعالان بازار سرمایه و … مورد توجه قرار گرفته اند که متناسب با شرایط و موقعیت شغلی آن ها، خدمات مناسبی ارائه می شود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : کاماپرس

مطالب مرتبط