جزییات اقامت النصری ها در ایران؛ رونالدو محدودیتی در رفت و آمد ندارد

باشگاه النصر عربستان هیچ درخواستی مبنی بر قرنطینه اعضای این تیم در هتل محل اقامت خود در تهران نداده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، کاروان تیم فوتبال النصر عربستان در حالی بامداد دوشنبه با پرواز اختصاصی وارد تهران می‌شود که برنامه ورود آنها به طور کامل تنظیم شده است. اعضای این تیم پس از حضور در فرودگاه مهرآباد با دو اتوبوس اختصاصی و چهار ماشین سواری راهی هتل محل اقامت خود در شمال شهر تهران خواهند شد.

باشگاه پرسپولیس طبق درخواست مسئولان النصر عربستان حدود ۴۳ اتاق در اختیار النصری ها قرار می‌دهد. همچنین تعداد ۲۲ اتاق نیز در اختیار همراهان این تیم قرار می‌گیرد. تمام بازیکنان النصر غیر از کاپیتان این تیم اتاق‌های دونفره خواهند داشت. آنها در بخشی از هتل اقامت دارند که ورود و خروج به آن نیاز به تأیید مدیر اجرایی النصر دارد. مسئولان این تیم عربستانی قصد دارند در مدت زمان کوتاه حضورشان در تهران میهمانان ویژه‌ای را به هتل خود دعوت کنند که ایرانی نیز هستند.

مدیر باشگاه النصر ترتیب ملاقات‌هایی را داده است که شامگاه دوشنبه خواهد بود اما تنها رسانه‌های مورد تأیید خودشان می‌توانند در آنجا حضور داشته و عکس بگیرند. یکی از این دیدارها مهم و هیجانی خواهد بود.

آشپز هتل محل اقامت این تیم آشنایی کامل با مذاق آنها دارد و طبق سفارش آنها قرار است وعده‌های غذایی به همراه دو میان وعده عصرانه را آماده کند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.