۲۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸

جزئیات پیشنهاد اماراتی فرهاد مجیدی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency، فرهاد مجیدی در لیگ بیست و یکم دست به کاری بزرگ زد و به جز قهرمان کردن استقلال در فاصله سه هفته مانده به پایان لیگ برتر موفق شد رکورد شکست ناپذیری یک تیم در یک فصل در ادوا...

اخبار استقلال | زهر فرهاد مجیدی به رقیب سنتی خود / زنگ خطر برای پرسپولیس با مقایسه دو تیم دربی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency، فرهاد مجیدی در لیگ بیست و یکم دست به کاری بزرگ زد و به جز قهرمان کردن استقلال در فاصله سه هفته مانده به پایان لیگ برتر موفق شد رکورد شکست ناپذیری یک تیم در یک فصل در ادوار لیگ را بشکند. به جز این فرهاد مجیدی بعد از ۹ سال توانسته استقلال را قهرمان کند و او ماموریتی که مربیانی مثل پرویز مظلومی، علیرضا منصوریان، وینفرد شفر و محمود فکری نتوانسته بودند انجام بدهند را عملی کرد و آبی ها حالا به چهارمین قهرمانی شان در تاریخ لیگ برتر رسیده اند. در این بین اما یک اتفاق ممکن است کار فرهاد مجیدی را با استقلال به پایان برساند، طبق اخبار موثقی که به دست رسانه طرفداری رسیده، فرهاد مجیدی از یک باشگاه اماراتی که در سطح اول این کشور فعالیت می کند پیشنهاد دریافت کرده است.

خلاف تصور خیلی ها باشگاه خواهان مجیدی، الوصل امارات نیست و همان ایجنتی که زمینه حضور مهدی قائدی و احمد نوراللهی در شباب الاهلی را فراهم کرده بود، ظاهرا این پیشنهاد را برای سرمربی فعلی استقلال آورده است. با توجه به اینکه بخشی از کسب و کار و زندگی مجیدی در امارات است و فرزندان او در این کشور ساکن هستند، احتمال اینکه سرمربی استقلال بعد از ۳ بازی آبی ها در لیگ برتر از این تیم جدا شود و پیشنهاد رسیده از امارات را بپذیرد، وجود دارد. در این بین آجورلو در ابتدای فصل قرارداد مجیدی را به مدت ۳ فصل تمدید کرد اما پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد این قرارداد برای طرفین الزام آور نیست و بعید است مجیدی برای قبول پیشنهاد تیم اماراتی از نظر قانونی مشکلی داشته باشد.

تقریبا اواخر فروردین ماه برای اولین بار زمزمه پیشنهاد اماراتی فرهاد مجیدی به شکل خصوصی شنیده شد و حالا که به روزهای پایانی لیگ نزدیک می شویم، به نظر می رسد ماجرای این پیشنهاد از شایعه فراتر بوده و کم کم رنگ واقعیت به خود می گیرد. البته طبیعی است سرمربی استقلال تا پایان فصل جاری هیچ واکنشی به این اخبار نشان ندهد و همه چیز را به پایان لیگ بیست و یکم موکول کند.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار