وام| شرایط دریافت وام

جزئیات دریافت وام ۲۲۰ میلیونی برای این افراد + شرایط دریافت وام

معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان از پرداخت بالغ بر ۹۸ هزار میلیارد تومان وام ازدواج به بیش از ۴۸۰ هزار نفر از متقاضیان دریافت این وام خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، برخی از بانک‌ها و موسسات مالی در برخی کشورها  وام ازدواج  ارائه می‌دهند. این وام‌ها معمولاً به منظور کمک به جوانان در تشکیل خانواده و هزینه‌های مربوط به ازدواج اعطا می‌شوند.

وحید یامین‌پور در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق)، نوشت: تا پایان مهرماه امسال بیش از ۴۸۰ هزار نفر از متقاضیان، وام ازدواج خود را دریافت کرده‌اند و جمع مبلغ وام اعطایی بالغ بر ۹۸ هزار میلیارد تومان است.

وی در ادامه پست خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: تهران، ایلام، یزد، قزوین، اصفهان، مرکزی و بوشهر با بیش از ۷۰ درصد پرداخت، بهترین و خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و خراسان شمالی بدترین عملکرد را داشته‌اند.مبلغ وام ازدواج در سال‌جاری برای دختران زیر ۲۳ سال و پسران زیر ۲۵ سال ۲۲۰ میلیون تومان و برای سایرین ۱۸۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است و این تسهیلات به هر یک از زوج‌هایی که تاریخ ازدواج آن‌ها بعد از اول فروردین ماه سال ۱۳۹۸ باشد است تعلق می‌گیرد و دوره بازپرداخت آن ۱۰ ساله است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.