۲۲:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴

جدیدترین قیمت انواع گوشت امروز ۱۴ فروردین | قیمت مرغ چقدر شد ؟

امروز قیمت مرغ در بازار تغییری نداشت و با ثبات نسبت به روز گذشته، 80,027 تومان خرید و فروش شد. قیمت گوشت گوساله هم تغییری را تجربه نکرده است.

جدیدترین قیمت انواع گوشت امروز ۱۴ فروردین | قیمت مرغ چقدر شد ؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،بازار گوشت و دام تهران امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳، در حالی شاهد معاملات است که قیمت ها ثبات را تجربه کردند.

قیمت مرغ کشتار امروز
براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار ثبات را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و ۸۰,۰۲۷ تومان خرید و فروش شد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد ثبات قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار ۵۶,۷۱۴ تومان معامله شد که نسبت به روز پیش افت ۲۵۰ تومانی داشته است.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار
امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار ۳۴۱ هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی ۱۰۱ هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار
هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت نسبت به روز گذشته؛ ۵۷۵ هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی ۲۸۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز
هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، ۳۲۰ هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است./​اقتصادنیوز
پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار