۲۲:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۳۱

جدیدترین خبر از افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی ۱۴۰۳

جدیدترین خبر از افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی ۱۴۰۳ را در اندیشه معاصر بخوانید.

حقوق بازنشستگان 1403

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، جدیدترین خبر از افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی ۱۴۰۳ را در اندیشه معاصر بخوانید.

جدیدترین خبر از افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی ۱۴۰۳

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از پرداخت حقوق فروردین بازنشستگان صندوق در روز شنبه (اول اردیبهشت)، با افزایش ۲۰ درصدی طبق احکام جدید خبر داد.

سید حجت کاظمی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص تامین کسری منابع به منظور پرداخت حقوق با اعمال افزایش ۲۰ درصد در سال جدید، حقوق فروردین ماه بازنشستگان در روز شنبه طبق احکام جدید واریز می‌شود.

آخرین خبر از افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی

میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در پاسخ به پرسشی در مورد زمان افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی اظهار داشت: افزایش حقوق از ماه آینده برای بازنشستگان و مستمری بگیران اعمال می‌شود و ما به التفاوت فروردین در خرداد به این افراد پرداخت خواهد شد.

وی افزود: هنوز میزان افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی به صورت دقیق و قطعی معلوم نشده و این افزایش متفاوت از روال پرداختی بازنشستگان دولتی و صندوق بازنشستگی است.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه چهارچوب کاری سازمان تأمین اجتماعی برای پرداخت حقوق بازنشستگان متفاوت است و بعد از تصویب در هیأت وزیران اجرایی خواهد شد، گفت: مابه التفاوت پرداختی فروردین بازنشستگان در خرداد به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط