00:24 - 1403/02/06

جدول واریز اردیبهشت ماه برای بازنشستگان تامین اجتماعی و لشکری و کشوری+ دانلود فیش حقوقی بازنشستگان

در این خبر به بررسی جدول واریز اردیبهشت ماه برای بازنشستگان تامین اجتماعی و لشکری و کشوری+ دانلود فیش حقوقی بازنشستگان می پردازیم.

جدول واریز اردیبهشت ماه برای بازنشستگان تامین اجتماعی و لشکری و کشوری+ دانلود فیش حقوقی بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در این خبر به بررسی جدول واریز اردیبهشت ماه برای بازنشستگان تامین اجتماعی و لشکری و کشوری+ دانلود فیش حقوقی بازنشستگان می پردازیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: هر ساله محاسبات افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در فروردین ماه انجام می‌گیرد و امسال نیز همین روند ادامه می‌یابد و متناسب با افزایش ۳۵ درصدی دستمزد کارگران، مستمری بازنشستگان نیز به همین میزان افزایش پیدا می‌کند.

به گفته حسن ایزدان، بازرس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران، افزایش مستمری بازنشستگان کارگری تابع قوانین مشخص خود است و می‌تواند از افزایش مزد کارگران شاغل که در شورایعالی کار مصوب شده، بیشتر باشد.

براین اساس مستمری بازنشستگان در فرودین‌ماه مطابق سال گذشته پرداخت می‌شود اما حقوق اردیبهشت بر اساس نرخ جدید اعمال می‌شود و مابه‌التفاوت حقوق فروردین مستمری‌بگیران نیز در اردیبهشت پرداخت می‌شود.

سامانه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی|+ ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی eservices.tamin.ir

برای دیدن فیش حقوقی چیکار کنم؟

 

برای دریافت و مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان افراد میتوانند وارد چه سایتی شوند و پاسخ سولات فیش حقوقی را در سایت اندیشه معاصر مطالعه کنند.برای مشاهده جزئیات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید ونظرات خودرا با ما در میان بگذارید

 

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی eservices.tamin.ir

برای ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی می توانید با وارد شدن به سایت eservices.tamin.ir و انتخاب دکمه ورود به سامانه وارد بخش دریافت فیش حقوقی شوید. در این بخش با وارد کردن نام کاربری که همان کد ملی شما می باشد و همچنین رمزی که توسط شما تعریف شده است وارد سامانه دریافت فیش تامین اجتماعی شوید. ما برای راحتی شما در این بخش لینک ورود به بخش دریافت فیش را قرار داده ایم که می توانید با کلیک بر روی آن وارد سامانه شوید.

برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق کد ملی ابتدا باید وارد سامانه eservices.tamin.ir شوید و مطابق تصویر زیر از بخش منو این سایت گزینه مستمری بگیران > فیش  مستمری بگیران > مشاهده فیش  مستمری بگیران را انتخاب کنید.

مشاهده فیش مستمری بگیران تامین اجتماعی

با انتخاب این گزینه صفحه زیر ظاهر خواهد شد که با استفاده از کد ملی و رمز عبور می توانید وارد سامانه شوید. در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید نگران نباشید چون می توانید با انتخاب گزینه ورود از طریق دولت من تنها با شماره تلفن همراه خود وارد سامانه شوید. توجه داشته باشید که شماره تلفن باید به نام خود شما باشد.

فیش حقوقی

فیش حقوقی

نحوه ثبت نام و بازیابی گذرواژه در سیستم غیر حضوری :

– توجه داشته باشید شماره تلفن همراه وارد شده صرفاً می بایست متعلق به شخص شما( مستمری بگیر محترم) باشد. در غیر اینصورت جهت فعال سازی کاربری مراجعه به شعبه الزامی می باشد.

– در قسمت سوالات امنیتی میبایست هر سه سوال متفاوت را با پاسخ های متفاوت وارد نمائید.

– این خدمت رایگان و به صورت ۲۴ ساعته می باشد.

 

بازیابی گذرواژه:

درصورت فراموشی گذرواژه خود، همانطور که در شکل مشخص است کافیست پس از ورود به سیستم روی دکمه ورود به سامانه کلیک نمائید :

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط