۱۳:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۳

جدول مستمری مددجویان بهزیستی در سال ۱۴۰۲/ حساب مددجویان چه زمانی شارژ می شود؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، جدول مستمری مددجویان بهزیستی در سال ۱۴۰۲/ حساب مددجویان چه زمانی شارژ می شود؟ را در اندیشه معاصر بخوانید. جدول میزان مستمری مددجویان بهزیستی در سال ۱۴۰۲ با توجه به اعلام سازمان بهزیستی و افزایش ۲۰...

جدول مستمری مددجویان بهزیستی در سال ۱۴۰۲/ حساب مددجویان چه زمانی شارژ می شود؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، جدول مستمری مددجویان بهزیستی در سال ۱۴۰۲/ حساب مددجویان چه زمانی شارژ می شود؟ را در اندیشه معاصر بخوانید.

جدول میزان مستمری مددجویان بهزیستی در سال ۱۴۰۲

با توجه به اعلام سازمان بهزیستی و افزایش ۲۰ درصدی مستمری‌ها در سال ۱۴۰۲ توسط سازمان برنامه و بودجه کشور، مبالغ جدید مستمری‌های مددجویان بهزیستی اعلام شده است.

این مبالغ مبتنی بر افزایشی ۲۰ درصدی محاسبه شده و در بودجه سال ۱۴۰۲ با درخواست سازمان بهزیستی، سقف افزایش مستمری مددجویان به ۴۰ درصد تعیین شده است.

جدول مستمری مددجویان بهزیستی

بر اساس این جدول، میزان مستمری‌های جدید برای مددجویان بهزیستی به‌طور میانگین بین ۲۰ تا ۴۰ درصد زیاد شده است. این مستمری‌ها به زودی به حساب مددجویان واریز خواهند شد.

 

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

2 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

داود طنوریان

۰۳ خرداد ۱۴۰۲


افزایش مستمری خوب است به حرفهای مددجویان گوش دهند وبه آن عمل کنند

علی

۰۷ خرداد ۱۴۰۲


پس چرامیگن 40درصدواسه ماکه یک بیمارسرطانی ودوتافرزندمحصل کرایه خانه هزینه دارو هزینه اب وبرق وگاز20درصدخودتون با1600مستاجرباشی بیماروبی کس باشی میتونی سرکنی چراکسی خودشوجای مانمیزاره

نظرات بسته شده است

آخرین اخبار