۰۱:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۶

بانک و بیمه

جدول تعهدات بیمه تکمیلی ۱۴۰۳ بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته

اکنون که شرکت بیمه گذار برای بیمه تکمیلی بازنشستگان تغییر کرده است، بازنشستگان می توانند در دوره زمانی مشخص شده با ورود به سامانه ثبت نام آنلاین

جدول تعهدات بیمه تکمیلی ۱۴۰۳ بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،اکنون که شرکت بیمه گذار برای بیمه تکمیلی بازنشستگان تغییر کرده است، بازنشستگان می توانند در دوره زمانی مشخص شده با ورود به سامانه ثبت نام آنلاین برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

جدول تعهدات بیمه تکمیلی ۱۴۰۳ بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته

سایت ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری و توضیحات بیشتر در مورد بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته را در اندیشه معاصر با ذکر جزئیات بیان کرده ایم به طوریکه بازنشستگان عزیز در مورد  این تسهیلات  و ثبت نام این تسهیلات  دچار ابهام نشوند و از طریق جدول تعهدات بیمه تکمیلی ۱۴۰۳ که در ادامه آورده ایم با ریز به ریز خدمات بیمه و تعهدات آن آشنا شوند.

بازنشستگان کشوری، می توانند جهت ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری، به سایت ثبت نام بیمه اکمل بازنشستگان کشوری مراجعه کنند و با تکمیل نمودن مراحل ثبت نام، تحت پوشش بیمه نامه تکمیلی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، قرار گیرند. همچنین، مستمری بگیران کشوری نیز می توانند برای حذف بیمه اکمل خود، از طریق سایت بیمه اکمل بازنشستگان کشوری، اقدام نمایند.

با توجه به اینکه برای سال ۱۴۰۳ شرکت بیمه گر در قرارداد این تسهیلات درمان بازنشستگان تغییر یافته است صندوق بازنشستگی در اطلاعیه اعلام کرده است قرار داد به صورت خودکارمنتقل خواهند شدو همچنین مدارک و اسناد پزشکی قرارداد سال ۱۴۰۲ نیز پرداخت خواهد شد.

بیمه تکمیلی بازنشستگان

جدول تعهدات بیمه تکمیلی ۱۴۰۳ بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته

به گزارش ایرنا، پس از مشخص شدن شرکت بیمه ملت به عنوان شرکت بیمه‌گر در قرارداد  این تسهیلات  درمان بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری در سال ۱۴۰۳ برخی بازنشستگان مطرح شده است که اطلاعیه‌های بعدی نیز به آنها پاسخ داده خواهد شد.

بیمه تکمیلی بازنشستگان به صورت خودکار تمدید می‌شود

قرارداد سال جاری طبق روال سال های گذشته اجرا خواهد شد و بر اساس آن تمامی افراد تحت پوشش قرارداد این تسهیلات  درمان سال ۱۴۰۲ به صورت خودکار به قرارداد سال ۱۴۰۳ منتقل می شوند و نیازی به ثبت نام جدید نیست.

ثبت درخواست حذف و اضافه به این معنا است که بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش قرارداد این تسهیلات  درمان در صورت نیاز به اضافه یا کم کردن افراد تحت تکفل خود که در قرارداد سال قبل ثبت شده و یا ثبت نشده بودند، می‌توانند برای ثبت یا حذف این افراد (افراد تحت تکفل) در بخش مربوطه در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری اقدام کنند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : روز100

مطالب مرتبط