۲۳:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۴

اجتماعی

جاده چالوس برای چه افرادی باز است

رییس پلیس راه البرز با بیان اینکه ترافیک در جاده چالوس سنگین است، گفت: بر این اساس تردد در این جاده در حوزه استحفاظی البرز تنها برای افراد بومی مجاز است.

طرح ترافیک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رییس پلیس راه البرز با بیان اینکه ترافیک در جاده چالوس سنگین است، گفت: بر این اساس تردد در این جاده در حوزه استحفاظی البرز تنها برای افراد بومی مجاز است. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر درباره چالوس اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید.

جاده چالوس برای چه افرادی باز است

رییس پلیس راه البرز با بیان اینکه ترافیک در جاده چالوس سنگین است، گفت: بر این اساس تردد در این جاده در حوزه استحفاظی البرز تنها برای افراد بومی مجاز است.

سرهنگ پیمان کرمی با بیان اینکه ترافیک در جاده چالوس سنگین است، گفت: بر این اساس تردد در این جاده در حوزه استحفاظی البرز تنها برای افراد بومی مجاز است.

وی با بیان اینکه این محدودیت برای تخلیه بار ترافیکی انجام شده است، متذکر شد: تردد در آزادراه تهران – شمال به سمت مازندران نیز ممنوع شده است.

چالوس

چالوس

محور چالوس و آزاد راه تهران-شمال یک طرفه شد

از وزارت راه و شهرسازی، تردد همه وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران-شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

همچنین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های بیلقان ،پورکان، آتشگاه، پل زنگوله و سیاه بیشه، آزادراه (تهران-شمال) حدفاصل تونل شماره ۷ تا تونل شماره ۱۵ و حدفاصل تونل شماره ۱۷ تا شهرستانک و محدوده تونل البرز، محور قدیم تهران-بومهن و آزادراه تهران-پردیس محدوده های ابتدای آزادراه و جاجرود، در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده های آبعلی و امامزاده هاشم و حدفاصل پلور تا بایجان و محدوده سه راهی چلاو، در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل رودهن تا گیلاوند و حدفاصل سیدآباد تا امین آباد، در آزادراه قزوین-رشت محدوده های شیرین سو و پارک جنگلی سراوان ترافیک سنگین است. ضمنا محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

ترافیک در آزادراه کرج-قزوین حدفاصل ساسانی تا گلدشت و محدوده های ینگی امام و شهرک آزادگان و حدفاصل زیاران تا محمدیه و آزادراه تهران – قم مسیر (رفت و برگشت) محدوده بهشت زهرا و آزادراه قم – تهران محدوده وهن آباد سنگین است.

محور خرم آباد-پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از محور جایگزین خرم آباد-کوهدشت و آزادراه خرم آباد-پل زال انجام می شود.

همچنین محورهای مسدود غیرشریانی، هشتگرد-طالقان، کمربندی جدید خرانق-یزد، اسپکه-بمپور، یزد-دربید، رباط پشت بادام-بیاضه هستند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : عرشه

مطالب مرتبط