11:15 - 1403/04/16

ثبت چک بانک کشاورزی | ساده ترین روش ثبت چک صیادی در سامانه صیاد بانک کشاورزی + ورود به سامانه صیاد بانک کشاورزی

از آنجا که ثبت چک صیادی در سامانه چک صیاد بانک کشاورزی به صورت غیر حضوری است، ساده ترین روش ثبت چک صیادی در سامانه صیاد بانک کشاورزی را در ادامه شرح داده ایم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ثبت چک بانک کشاورزی؛ ساده ترین روش ثبت چک صیادی در سامانه صیاد بانک کشاورزی و همچنین ورود به سامانه صیاد بانک کشاورزی، عنوان گزارشی است که در اندیشه معاصر به دنبال آن هستید. برای ثبت چک در سامانه صیاد بانک کشاورزی کافیست ابتدا وارد سامانه بانک کشاورزی شوید و بقیه مراحل را در اندیشه معاصر بخوانید.

ورود به سامانه صیاد بانک کشاورزی

 

ساده ترین روش ثبت چک صیادی در سامانه صیاد بانک کشاورزی

 

مشتریان حقوقی و یا حقیقی بانک کشاورزی می توانند برای ثبت چک های صیادی به صورت غیر حضوری و اینترنتی اقدام نمایند زیرا بانک کشاورزی، سامانه ثبت چک صیادی بانک کشاورزی را طراحی و در بانکداری اینترنتی خود در اختیار مشتریان این بانک برای استفاده از خدمات چک های صیاد قرار داده است.

بانک کشاورزی با توجه به پیشرفت در علم خدمات الکترونیکی امکاناتی که برای مشتریان خود فراهم نموده است را به صورت اینترنتی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

این بانک با توجه به اینکه امروزه بسیاری از افراد با چک های صیادی سر و کار دارند در کنار خدمات الکترونیکی بانکداری اینترنتی بانک کشاورزی، سامانه صیاد بانک کشاورزی را تهیه نموده است.

سامانه پیچک بانک کشاورزی به مشتریان حقیقی و حقوقی کمک می کند تابتوانند از طریق این بانک به راحتی ثبت چک های صیادی را انجام داده و یا از خدمات چک های صیادی به صورت غیر حضوری استفاده نمایند.

در اندیشه معاصر، در رابطه با نحوه ورود به سامانه چک صیاد بانک کشاورزی و همچنین راهنمایی برای ثبت چک صیادی در این سامانه برای کاربران حقیقی و حقوقی آورده شده است.

ورود به سامانه صیاد بانک کشاورزی

سامانه چک صیادی بانک کشاورزی توسط بانک کشاورزی برای ارائه خدمات چک های صیادی به مشتریان خود طراحی شده است، این بانک بستری را در بانکداری اینترنتی خود فراهم نموده تا اشخاص حقیقی و حقوقی به صورت غیر حضوری بتوانند همانند سامانه صیاد برای ثبت چک های صیادی به صورت اینترنتی اقدام نمایند. در ادامه مراحل ورود به سامانه پیچک بانک کشاورزی با راهنمای تصویری برای کاربران آورده شده است.

 

اشخاص حقیقی و یا حقوقی می بایست جهت ورود به سامانه چک صیاد بانک کشاورزی وارد مرورگر اینترنتی خود شده و در قسمت جستجو عبارت سامانه چک صیادی بانک کشاورزی را وارد نمایند.
پس از انتخاب لینک ورود به این سامانه برای افراد صفحه اصلی سایت جهت استفاده از خدمات چک صیادی در سامانه چک صیاد بانک کشاورزی نمایش داده خواهد شد.

ساده ترین روش ثبت چک صیادی در سامانه صیاد بانک کشاورزی

کلیه افراد اعم از افراد حقوقی و حقیقی که قصد ثبت چک های صیادی و یا استفاده از دیگر امکانات چک صیادی را از طریق بانک کشاورزی دارند، می توانند به سامانه چک صیاد بانک کشاورزی و از خدماتی که این بانک برای چک های صیادی ارائه کرده است بهره مند شوند.

 

افراد اگر قصد احراز هویت با شماره حساب را در این سامانه دارند می بایست پس از ورود به سامانه چک صیاد بانک کشاورزی با توجه به نوع مشتری خود یعنی حقیقی و یا حقوقی بودن دراین صفحه اطلاعات مورد نیاز در قسمت فرم احراز هویت با شماره حساب را وارد نموده ودکمه سبز رنگ ارسال کد اعتبار سنجی را انتخاب نمایند.

در این صفحه کاربران می توانند از فرم احراز هویت بر اساس شماره کارت نیز استفاده کنند. کاربران می بایست توجه داشته باشند که اطلاعات کارتی که در این سامانه ثبت می شود می بایست گزینه دریافت رمز پویا آن از پیش توسط بانک فعال شده باشد.

افراد پس از ورود به سامانه پیچک بانک کشاورزی می توانند به راحتی برای ثبت چک صیادی خود و یا استفاده از دیگر خدمات چک های صیادی مانند استعلام چک صیاد بهره مند شوند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت چک صیادی در سامانه صیاد بانک کشاورزی ​در کانال تلگرام موضوعات حقوقی عضو شوید.

کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون ثبت چک صیادی در سامانه صیاد بانک کشاورزی آن پاسخ دهند.

 

ثبت چک در سامانه صیاد بانک کشاورزی

به گزارش اندیشه معاصر، اکنون که نحوه ورود به سامانه صیاد کشاورزی را فرا گرفتید، لازم است از روش ثبت چک در سامانه صیاد بانک کشاورزی هم آگاه باشید.

زیرا همان طور که گفتیم، چک های صیادی بعد از صدور حتما باید در سامانه صیاد ثبت شده باشند، در غیر این صورت امکان پاس شدن آن ها وجود نخواهد داشت.

روش ثبت چک صیادی بانک کشاورزی در سامانه مربوط بسیار ساده بوده و شما با یک بار مرور این فرآیند می توانید آن را به خوبی انجام دهید. با توجه به اهمیت این موضوع برای دارندگان چک های صیاد، در این جا آموزش ثبت چک صیاد در سامانه صیاد بانک کشاورزی را به طور مفصل برای شما توضیح می دهیم. جهت این امر هم لازم است مراحلی را به صورت گام به گام طی کنید.

این مراحل لازم جهت ثبت چک های صیاد بانک کشاورزی شامل موارد زیر می باشند.

۱در اولین قدم لازم است به سامانه صیاد بانک کشاورزی وارد شوید. در بخش قبل نحوه ورود به این سامانه را برای شما بیان کرده ایم، پس مشکلی برای انجام این کار نخواهید داشت.
۲بعد از ورود به این سایت، صفحه ای مانند تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. همان طور که می بینید، جهت ورود به صفحه مربوط به ثبت چک های خود باید ابتدا فرآیند احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در این مرحله به دو صورت انجام می گیرد که یکی با استفاده از شماره حساب و دیگری با استفاده از شماره کارت می باشد.

۳صورتی که قصد دارید با استفاده از شماره حساب خود به این سامانه وارد شده و چک های صیادی تان را ثبت کنید، باید از طریق باکس مشخص شده با عنوان «احراز هویت بر اساس شماره حساب» اقدام نمایید. جهت احراز هویت از این طریق باید یک سری اطلاعات تان را وارد نمایید. این اطلاعات شامل کد ملی یا شناسه حقوقی به ترتیب برای افراد حقیقی و حقوقی، شماره حساب و شماره تلفن همراه می شوند. بعد از قرار دادان همه این اطلاعات در جایگاه خود، باید کد امنیتی موجود را هم وارد کرده و بر روی گزینه «ارسال کد اعتبارسنجی« کلیک کنید. دقت داشته باشید که اگر قصد ثبت چک از طریق این سامانه را دارید، حتما باید شماره حساب درج شده بر روی چک را در قسمت مربوط به شماره حساب وارد نمایید.

۴روش بعدی جهت انجام احراز هویت در این سامانه، استفاده از شماره کارت می باشد. در این روش هم لازم است یک سری اطلاعات دیگر را وارد نمایید. اطلاعات لازم در این بخش شامل شماره کارت، CVV2، تاریخ انقضای کارت بر اساس ماه و سال و رمز اینترنتی (رمز دوم کارت) می شوند. بعد از ورود اطلاعات کارت، باید بر روی گزینه «درخواست رمز دوم پویا» کلیک نمایید تا رمز پویا بر روی موبایل شما ارسال گردد. رمز ارسال شده را هم وارد کرده و بعد از قرار دادن کد امنیتی موجود در جایگاه خود، گزینه «ورود» در پایین صفحه را بزنید.

۵در صورتی که با استفاده از روش احراز هویت با شماره حساب اقدام کرده اید، در ادامه کدی به شماره موبایل شما فرستاده خواهد شد که باید آن را هم در مکان مشخص شده قرار دهید. سپس می توانید به سامانه مذکور وارد شده و نسبت به ثبت چک در سامانه صیاد بانک کشاورزی اقدام کنید. اگر از روش احراز هویت با شماره کارت هم اقدام می کنید، پس از قرار دادن رمز پویا به طور مستقیم به این سامانه وارد خواهید شد.

بعد از این که از طریق هر کدام از روش های در نظر گرفته شده در این مرحله جهت احراز هویت اقدام نمودید، به سامانه صیاد بانک کشاورزی وارد شده و می توانید چک خود را ثبت کنید. برای این کار هم باید اطلاعات چک از جمله مبلغ و تاریخ آن و هم چنین اطلاعات گیرنده را به طور کامل وارد نمایید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط