• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Saturday - 25 June - 2022

اخبار ویژه

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی افزایش ۳۸ درصدی داشته باشد خبری خوش برای فرهنگیان از قانون رتبه بندی معلمان خبر جدید از افزایش حقوق و احکام بازنشستگان | حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی افزایش ۳۸ درصدی داشته باشد رتبه‌های برتر کنکور بورسیه می‌شوند+ جزئیات مصوبه «افزایش مستمری بازنشستگان» قبل از پایان تیر اصلاح شود امشب در آخرین ساعات 4 خرداد 1401 آخرین خبرها از حقوق بازنشستگان امروز شنبه در آخرین ساعات 4 تیر 1401 فال روزانه یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ با ابطال افزایش 10 درصدی حالا حقوق بازنشستگان چقدر زیاد می شود؟ درخواست کانون بازنشستگان | مصوبه «افزایش حقوق بازنشستگان» قبل از پایان تیر اصلاح شود سکس بنتن | عوارض رابطه از پشت برای دختران چیست؟ / سکس مقعدی و عواض آن در رابطه زناشویی و رابطه جنسی + عکس اجرای سرود «سلام فرمانده» به زبان انگلیسی+فیلم بازنشستگان خوشحال باشند | خبر قطعی افزایش حقوق بازنشستگان خبر جدید درباره اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان خبری خوش برای فرهنگیان از قانون رتبه بندی معلمان افزایش حقوق بازنشستگان در انتظار تصمیم قالیباف نظر هیات تطبیق درباره افزایش حقوق بازنشستگان روی میز قالیباف | بازنشستگان در انتظار یک ابلاغ واکنش ها به ابطال مصوبه افزایش 10 درصدی حقوق بازنشستگان؛ دَم مجلس گرم! شناسایی ۱۳۶ بیمار جدید کرونا در کشور/ ۴ نفر دیگر جان باختند انواع روش افزایش فالوور اینستاگرام 1401 فال قهوه یکشنبه 5 تیر 1401

ثبت نام یارانه افراد جدید در سایت my.gov.ir

  • کد خبر : 1309430
  • 27 اردیبهشت 1401 - 17:04
ثبت نام یارانه افراد جدید در سایت my.gov.ir
متقاضیان ثبت‌نام برای یارانه جدید، نیازی به مراجعه حضوری به هیچ سازمانی را ندارند و با مراجعه به سایت my.gov.ir می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency، ثبت نام یارانه افراد جدید از امروز سه شنبه 27 اردیبهشت ماه آغاز شد. متقاضیان ثبت‌نام برای یارانه جدید، نیازی به مراجعه حضوری به هیچ سازمانی را ندارند و با مراجعه به سایت my.gov.ir می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.  جزئیات ثبت نام یارانه افراد جدید در سایت my.gov.ir را با هم می خوانیم.

یارانه، از جمله کمک های معیشتی می باشد که از سوی دولت، در کشور ما، به مردم پرداخت می شود. از زمانی که اولین یارانه، به اقشار مختلف جامعه، پرداخت شد، سال های بسیار زیادی می گذرد و تاکنون، در طی سال های مختلف، میزان یارانه، به تناسب تورم، افزایش پیدا کرده است.

نحوه ثبت نام یارانه افراد جدید در سایت my.gov.ir

سرپرستان خانوارهایی که تاکنون از گرفتن یارانه جامانده‌اند و یا متقاضی جدید دریافت یارانه می‌باشند، ابتدا لازم است برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت نام خود کد دستوری #کد ملی*43857*4* را شماره گیری نمایند و سپس با مراجعه به آدرس اینترنتی my.gov.ir نسبت به ثبت درخواست برقراری یارانه خانوار خود اقدام کنند.

نحوه استعلام ثبت نام جاماندگان یارانه 1401

جاماندگان ثبت نام یارانه، به منظور ثبت نام برای یارانه 1401، لازم است تا مراحل تعیین شده از سوی سازمان هدفمند سازی یارانه‌ ها، را جهت استعلام وضعیت خود و سپس، ثبت نام یارانه جدید، انجام دهند. مراحل و نحوه ثبت نام یارانه جدید 1401، برای جاماندگان، طبق توضیحات زیر می باشد:

جاماندگان ثبت نام یارانه، به منظور استعلام وضعیت ثبت نام یارانه جدید خود در سال 1401، ابتدا، کد دستوری #کد ملی43857*4 را شماره گیری نمایند.

لینک ثبت نام یارانه افراد جدید 

این گروه از متقاضیان یارانه 1401، در مرحله بعد، می توانند با مراجعه به سایت پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، به آدرس my.gov.ir ، برای ثبت نام یارانه جدید اقدام نمایند.

 

زمان بندی ثبت نام جاماندگان یارانه

لازم به ذکر است که مهلت یارانه جدید جاماندگان 1401، بر اساس آخرین رقم سمت راست کد ملی، برای اعداد زوج، در روزهای سه شنبه و چهارشنبه، مورخ 27 و 28 اردیبهشت‌ ماه و برای اعداد فرد، در روز های پنجشنبه و جمعه، مورخ 29 و 30اردیبهشت ماه سال جاری، می باشد.

همچنین، اشخاصی که در تاریخ های مذکور، به هر علت، قادر به ثبت نام یارانه جدیدی نبوده،، این امکان را داشته تا در روزهای شنبه، مورخ 31 اردیبهشت‌ ماه و یکشنبه، مورخ 1 خرداد ماه، با ورود به سامانه، برای ثبت نام یارانه 1401، اقدام نمایند.

 

مدارک و اطلاعات ضروری جهت ثبت نام یارانه جدید

مدارک و اطلاعات ضروری، جهت ثبت نام یارانه جدید، برای جاماندگان، شامل شماره همراه که به نام سرپرست خانوار بوده، کد ملی، تاریخ تولد، کد پستی و شماره شبا بانکی که سرپرست خانوار، در آن حساب داشته، می باشد.

پس از پایان مهلت ثبت‌ نام، اطلاعات ارسالی از سوی ثبت نام کنندگان، به منظور تعیین دهک خانوار، به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ارسال شده و در صورتی که ثبت نام کننده، واجد شرایط، شناخته شود، یارانه معوقه، متناسب با دهک خانوار ثبت نام شده، از اردیبهشت‌ ماه سال ۱۴۰۱ به خانواده ثبت نام شده، تعلق گرفته و به حساب سرپرست خانوار، واریز می شود.

*لازم به ذکر است که کلیه مراحل و نحوه  ثبت نام یارانه جدید، به صورت غیر حضوری و اینترنتی، انجام گرفته و بنابراین، نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان، به هیچ سازمان و نهاد دولتی، در هیچ یک از شهرهای کشور نمی باشد.

نتیجه ثبت نام یارانه‌های جدید چه زمانی اعلام می‌شود؟

زمانی که ثبت نام کامل شود، کد ملی سرپرست خانوار به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال می‌شود و در آنجا براساس شاخص‌هایی که دارند، کد ملی‌ها بررسی، دهک‌ها مشخص و به ما ابلاغ می‌شود. سپس یارانه افراد از ابتدای طرح محاسبه و معوقات هم پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1309430
  • منبع : افکارنیوز

ثبت دیدگاه

  1. اعتراض به عدم دریافت رایانه

ساماندهی

logo-samandehi