ثبت نام وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک شهر/ شرایط وام ۲۰۰ میلیونی و ضامنین

قشر فرهنگی کشور که از مشتریان بانک شهر هستند می‌توانند به منظور رفع کمبود نقدینگی برای خرید کالای بادوام، تعمیر و بازسازی مسکن و تامین ودیعه خانه از وام 200 میلیون تومانی طرح «اساتید» این مجموعه استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از رده، اساتید دانشگاه‌ها و فرهنگیانی که از خدمات بانک شهر استفاده می‌کنند به منظور بهره گیری از وام طرح اساتید باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند. ضمنا باید حداقل سه ماه از خواب سپرده مشتریان بگذرد تا امکان درخواست این تسهیلات برایشان فراهم شود. داشتن گردش حساب مناسب نیز برای این دریافت این تسهیلات ضروری است. در صورتی که فرد مایل به دریافت وام ۵۰ میلیون تومانی باشد باید دو ضامن کسر از حقوق به بانک ارائه دهد. به منظور دریافت مبالغ بالاتر هم سند ملکی احتیاج است. سود این تسهیلات ۲۳ درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به ۶۰ ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۵ میلیون و ۶۳۸ هزار و ۹۴ تومان است. کل سود تسهیلات، ۱۳۸ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۶۵۳ تومان و مجموع رقم وام و سود آن، ۳۳۹ میلیون و ۲۴۳ هزار و ۶۵۳ تومان خواهد بود.

اندکی درباره بانک شهر و دستاوردهای آن بدانید

بانک شهر با هدف تامین نیاز شهرداری‌ها به اعتبارات کلان، تامین نقدینگی و سرمایه و پوشش هزینه‌ها و مخارج شهرها در راستای تحقق توسعه شهری و تجربه خودکفایی از سال ۱۳۸۷ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

این مجموعه تاکنون توانسته تندیس زرین سرآمدی چهارمین دوره تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ۹۴، سیمرغ زرین مدیر برتر سال ۹۳ و … را به دست آورد.

 

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.