21:28 - 1403/04/19

اقتصادی

ثبت نام وام ودیعه مسکن بلو بانک سریع و فوری

چگونه از بلو بانک وام ودیعه مسکن بگیریم / جزئیات بیشتر را میتوانید در اندیشه معاصر ببینید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، وام ودیعه مسکن یکی از تسهیلاتی است که خیلی از افراد به سمت آن جذب میشوند چرا که برای پول پیش خود نیاز به یک هزینه دارند. وام ودیعه مسکن به دلیل سود زیادش باعث این میشود که خیلی از افراد آن را دریافت نکنند چون از پرداخت آن میترسند که البته حق دارند .برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر درباره وام ودیعه مسکن با بلو بانک اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

وام ودیعه مسکن بلو بانک

بلوبانک (نئوبانک سامان) بانکی است که برای بهره‌مند‌شدن از خدمات آن، به مراجعه به شعب و پرکردن فرم‌های کاغذی و انجام فرایندهای معمول نیازی ندارید. درواقع، بلوبانک اولین بانک کاملاً دیجیتالیِ بانک سامان است که پیچیدگی‌های بانک‌های سنتی را ندارد و می‌توانید آنلاین و رایگان تمام عملیات و خدمات بانکی خود را ازطریق اپلیکیشن این بانک انجام دهید.
بلوبانک از همان روزِ اول فعالیت برای ارائه‌ی تجربه‌ای جذاب و بدون دردسر در فرایندهای بانکی تلاش و به‌تازگی نیز در کنار تمام قابلیت‌های نوآورانه‌ی قبلی، سرویس وام بلوبانک را راه‌اندازی کرده است. سرویس جدید بلوبانک به‌جای مسیر پرچالش دریافت وام که در حال‌ حاضر وجود دارد، راهی سریع و بی‌دردسر را برای بهره‌مندی از این تسهیلات فراهم می‌کند؛ راهی ساده که در آن از ضامن، وثیقه، بهره‌های زیاد و قسط‌‌‌بندی ناعادلانه‌ خبری نیست. در‌ اندیشه معاصر همراهمان باشید تا با شرایط، مبلغ، سود و نحوه‌ی ثبت درخواست برای دریافت این تسهیلات آشنا شوید./اندیشه معاصر

وام ودیعه مسکن

وام ودیعه مسکن

مبلغ و شرایط بازپرداخت وام سازمانی

سازمان‌ها و شرکت‌ها براساس اعتبار هر کارمند، می‌توانند ۱ تا ۲۰۰ میلیون تومان برای ارائه وام به نیروی خود درخواست کنند و بازه زمانی بازپرداخت وام هم می‌تواند از ۶ تا ۲۴ ماه باشد. وام سازمانی بلوبانک با نرخ سود ۱۸ درصد و کارمزد حداکثر ۵درصدی پرداخت می‌شود.

در صورتی‌ که کارمند کل مبلغ وام را پیش از موعد تسویه کند، ۹۰ درصد سود بقیه اقساط برای او بخشیده می‌شود و تنها ۱۰ درصد سود از باقی اقساط از این نیروی انسانی دریافت خواهد شد. نرخ کارمزد وام سازمانی متغیر و براساس مدت زمان بازپرداخت است:

بازپرداخت ۶ماهه: کارمزد ۲ درصد
بازپرداخت ۱۲ماهه: کارمزد ۳ درصد
بازپرداخت ۱۸ماهه: کارمزد ۴ درصد
بازپرداخت ۲۴ماهه: کارمزد ۵ درصد

وام سازمانی باید توسط سازمان یا شرکتی که در آن کار می‌کنید، برای شما فعال شود و نمی‌توانید به‌تنهایی آن را فعال کنید. درحالی‌که وام شخصی حداکثر مبلغ ۱۰ میلیون تومان را پوشش می‌دهد، وام سازمانی این مبلغ را به حداکثر ۲۰۰ میلیون تومان افزایش می‌دهد که البته میزان وامی را که یک کارمند می‌تواند دریافت کند، شرکت مشخص خواهد کرد./دیجیاتو

شرایط دریافت وام بلوبانک

بلوبانک برای اختصاص وام تا سقف ۴۰ میلیون تومان به کاربرانش، میانگین حساب آن‌‌ها را در سه ماه منتهی به زمان پرداخت ارزیابی می‌کند و امکان استفاده از این تسهیلات را در اختیار مشتریانی قرار می‌دهد که از یک شرط برخوردار باشند: مشتریان در صورتی که میانگین حسابشان در یک بازه‌ زمانی سه‌‌ماهه، بیشتر از ۳ میلیون تومان باشد، امکان دریافت وام از بلوبانک را خواهند داشت.

سرویس وام بلوبانک از زمستان ۱۴۰۱ راه‌اندازی شده و اگر کاربران از آن زمان تا امروز وامی از بلوبانک گرفته باشند شرط این بتوانند وام ۱۰ تا ۴۰ میلیون تومانی دریافت کنند این است که وام پیشین خود را در زمان تعیین‌شده و به موقع بازپرداخت و تسویه کرده باشند.

یکی از دردسرهای همیشگی متقاضیان وام و تسهیلات لزوم معرفی ضامن و ارائه وثیقه به بانک‌ها بود اما بلوبانک برخلاف بانک‌های سنتی، برای اعطای وام به مشتریانش چنین شرطی ندارد. در واقع، شرط بلوبانک برای اعطای وام به مشتریان متقاضی معرفی ضامن یا ارائه وثیقه نیست؛ این وام تنها بر اساس اعتبارسنجی و میانگین حساب مشتری (که پیش از این ذکر شد) به کاربران واجد‌ شرایط پرداخت می‌شود.

برای اعتبارسنجی سوابق حساب مشتری به‌طور کامل بررسی می‌شود و در صورتی که مشتری بدهی نداشته باشد، چک‌های او تا به حال برگشت نخورده باشد یا سابقه بدحسابی نداشته باشد اعتبار او در سطح قابل قبولی خواهد بود و به مشتری وام تعلق خواهد گرفت./زومیت

وام سازمانی بلوبانک چیست و چه شرایطی دارد؟

بانک آنلاین بلو سرویس وامی مختص به کارمندان سازمان‌ها، کسب‌وکارها و شرکت‌های مختلف را تا حداکثر ۲۰۰ میلیون تومان دارد. براساس این سرویس جدید سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند با بررسی اعتبار کارمندان، به آن‌ها وام آنلاین ارائه دهند. مدارک و اقدامات لازم برای دریافت وام سازمانی بلوبانک عبارت است از:

افتتاح و ارائه حساب حقوقی توسط سازمان انجام شود.
چک ضمانت توسط سازمان ارائه شود.
حقوق افراد به حساب بلوبانکشان واریز شود.
گواهی کسر از حقوق ارائه شود.
درخواست توسط سازمان ثبت شود.

پس از ارسال درخواست سازمان امکان دریافت وام برای کارمند فعال می‌َ‌شود و با مراجعه به منوی «فروشگاه» اپلیکیشن می‌تواند گزینه وام را انتخاب کند. از همین قسمت میزان تسهیلات و زمان بازپرداخت نیز مشاهده می‌شود. توجه داشته باشید میزان وام و البته مدت‌زمان بازپرداخت آن را سازمان به‌طور اختصاصی برای کارمند تعیین می‌کند./خانه سرمایه

مزایای استفاده از وام بلوبانک

۱. عدم نیاز به ضامن و وثیقه

تقریباً می‌توان گفت تمامی بانک‌های دولتی و خصوصی به منظور اعطای وام یا تسهیلات ویژه به کاربران خود، از آن‌ها درخواست ضامن یا وثیقه دارند. این در حالی است که وام بلوبانک بدون نیاز به ضامن خارج از قاعده معمول به درخواست‌کننده پرداخت می‌شود. در حالت کلی این واریزی با توجه به سابقه مالی حساب بانکی انجام خواهد شد.

۲. سریع و ساده بودن

افرادی که به دنبال دریافت وام سریع و فوری هستند، می‌توانند وام بلوبانک را به عنوان یک گزینه عالی در نظر داشته باشند. به نحوی که می‌توانید این وام را از طریق اپلیکیشن و با کلیک بر روی چند گزینه دریافت کنید و پروسه طاقت فرسای دریافت وام‌های سنتی را به کل فراموش کنید و لذت ببرید.

از دیگر مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شرایط بازپرداخت مناسب
نرخ سود و بهره قابل قبول و مناسب
مدیریت مالی حساب و تأمین نیازهای مالی/کمک وام

اندیشه معاصر

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط