۲۱:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶

اقتصادی

ثبت نام خودرو سایپا اردیبهشت ۱۴۰۳ | شرایط فروش سایپا در دهه کرامت / قیمت خودرو‌های سایپا امروز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت

شرایط فروش سایپا ویژه دهه کرامت از روز چهارشنبه 26ام اردیبهشت فعال خواهد شد و تا زمان تکمیل ظرفیت در اختیار متقاضیان قرار خواهد داشت.

ثبت نام خودرو سایپا اردیبهشت ۱۴۰۳ | شرایط فروش سایپا در دهه کرامت / قیمت خودرو‌های سایپا امروز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، خودرو سایپا برای افراد شرایطی قرار داده است تا همه افراد بتوانند صاحب ماشین شوند و کمی از لحاظ اقتصادی پیش بیوفتند. خودرو سایپا قیمت کارخانه ای و قیمت بازاری آن متفاوت است و تفاوت آن با ایران خودرو همین میباشد. خودرو سایپا ماشین هایی همچون پراید و کوئیک و شاهین و… تولید میکند. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و برای کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید.

شرایط فروش سایپا ویژه دهه کرامت ۱۴۰۳:

شرایط فروش دهه کرامت سایپا خودرو ، زمانی مناسب برای علاقه‌مندان به نیسان وانت است تا این خودرو را با قیمت قطعی و موعد تحویل ۳۰ روز کاری خریداری کنند. البته سه تیپ ارائه‌شده از این محصول، نسخه‌های تک‌سوز هستند. تقاضا برای نسخه دوگانه‌سوز این وانت به‌دلیل صرفه‌جویی در مصرف سوخت بیشتر است اما در این بخشنامه حضور ندارد.قسمت مربوط به شرایط پیش‌فروش سایپا در بخشنامه دهه کرامت برای مخاطبان آشنا به نظر می‌رسد. آن‌ها طی هفته گذشته مشابه این بخشنامه را مشاهده کرده بودند. قسمت مربوط به سایپا همانند شرایط تبدیل تعهد شاهین دنده‌ای برای ثبت‌نام‌کنندگان سامانه یکپارچه در هفته گذشته است. به نظر می‌رسد مخاطبان سایپا علاقه چندانی برای تبدیل تعهدات خود به اطلس و سهند نشان نداده‌اند. عدم حضور محصولات محبوب و پرفروشی همچون کوییک و ساینا در این بخشنامه فروش، باعث کاهش استقبال مشتریان از بخشنامه پیش‌فروش سایپا خواهد شد./دیجیاتو

۵ محصول سایپا برای عرضه در ۲۶ اردیبهشت ماه مشخص شد

گروه خودروسازی سایپا، روز گذشته (یکشنبه) در اطلاعیه‌ای از اجرای طرح فروش محصولات خود از روز چهارشنبه هفته جاری (۲۶ اردیبهشت ماه) تا زمان تکمیل ظرفیت برای سه گروه از متقاضیان عادی، مادران و دارندگان خودروی فرسوده خبر داد.

این شرکت خودروساز، قصد دارد در راستای افزایش عرضه محصولات خود، ‌ فروش محصولات را در قالب سه طرح عادی، ‌ طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (مادران) و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده را از ساعت ۱۰ روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه از طریق سایت فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com آغاز کند.

طبق آنچه که در اطلاعیه سایپا آمده است، ثبت‌نام متقاضیان تا زمان تکمیل ظرفیت، ادامه خواهد داشت.

در حالیکه در اطلاعیه قبلی این شرکت، لیست محصولات قابل عرضه هنوز به طور قطعی مشخص نبود؛ اکنون این لیست که شامل پنج محصول این گروه صنعتی (سه مدل کامیونت و دو خودروی سواری) است، مشخص شده است/ایسنا

سایپا خودرو

سایپا خودرو

ثبت نام خودرو های سایپا امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳+ لینک ثبت نام و جزئیات

گروه خودروسازی سایپا از امروز چهارشنبه فروش محصولات خود را آغاز کرد. ثبت نام خودرو های سایپا امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ آغاز می شود متقاضیان ثبت نام خودرو در سه طرح عادی،‌ جایگزینی خودروهای فرسوده و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می توانند با مراجعه به سایت سایپا به نشانی saipa.iranecar.com اقدام به ثبت نام نمایند.

گروه خودروسازی سایپا در راستای افزایش عرضه محصولات،‌ فروش محصولات خود را در قالب سه طرح عادی،‌ جایگزینی خودروهای فرسوده و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت،‌ از ساعت ۱۰ امروز چهارشنبه (۲۶ اردیبهشت ) از طریق سایت فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com آغاز می‌کند./راهبرد معاصر

ثبت‌نام برای فروش ۳ خودروی سایپا به تعویق افتاد (۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳)

درحالی‌که مقرر بود از ساعت ۱۰ صبح فردا (چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳) پنج محصول این گروه خودروسازی شامل سه مدل کامیونت زامیاد و دو خودروی سواری اطلس و سهند عرضه شود، این خودروساز در اطلاعیه‌ای تازه اعلام کرده است که در راستای کاهش بار ترافیکی سایت در زمان ثبت‌نام و بهره‌مندی بهتر متقاضیان، فروش خودرو‌های تجاری به زمانی دیگر موکول خواهد شد.

بر این اساس، درحالی‌که قرار بود این سه خودروی تجاری به‌صورت فروش فوری باشند و اطلس و سهند پیش‌فروش شوند، این طرح فروش، تفکیک شده و صرفاً دو خودروی سواری فردا عرضه خواهند شد./شهرآرانیوز

قیمت خودروهای سایپا

خودرو/قیمت بازار (تومان)/قیمت نمایندگی (تومان)
اطلس ۵۷۵,۰۰۰,۰۰۰ ۴۰۵,۰۷۳,۰۰۰
ساینا S 434,000,000 335,460,000
ساینا S دوگانه سوز ۴۴۸,۰۰۰,۰۰۰ ۲۸۳,۱۲۸,۰۰۰
ساینا S اتوماتیک ۵۰۵,۰۰۰,۰۰۰ ۳۳۰,۹۳۲,۰۰۰
کوییک اتوماتیک ۵۴۱,۰۰۰,۰۰۰ ۳۲۶,۳۲۹,۰۰۰
کوییک R تیپ S 424,000,000 292,628,000
کوییک R اتوماتیک ۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ۳۳۸,۴۸۴,۰۰۰
کوییک S 419,000,000 294,504,000
کوییک GXL 428,000,000 368,290,000
کوییک GXR-L 444,000,000 379,844,000
شاهین G (سانروف) ۷۳۴,۰۰۰,۰۰۰ ۴۳۴,۴۹۴,۰۰۰
شاهین اتوماتیک G 830,000,000 649,078,000
سایپا ۱۵۱ ۳۳۹,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰۹,۷۷۴,۰۰۰
سایپا ۱۵۱ (لاینر) ۳۴۵,۵۰۰,۰۰۰ ۳۱۱,۷۷۴,۰۰۰
وانت زامیاد (رادیال) ۵۷۵,۰۰۰,۰۰۰ ۵۶۰,۰۰۰,۰۰۰
وانت زامیاد (موتور M24) 583,000,000 579,000,000
وانت زامیاد گازسوز ۶۲۶,۰۰۰,۰۰۰ ۶۲۲,۰۰۰,۰۰۰
وانت زامیاد گازسوز (رادیال) ۶۳۷,۰۰۰,۰۰۰ ۶۲۶,۰۰۰,۰۰۰
وانت زامیاد دیزل ۷۴۶,۰۰۰,۰۰۰ ۶۲۵,۰۰۰,۰۰۰
وانت پادرا ۶۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ۶۱۶,۸۹۰,۰۰۰
وانت پادرا (دوگانه سوز) ۷۷۷,۰۰۰,۰۰۰ ۶۶۲,۸۹۰,۰۰۰
پیکاپ کارون ناموجود ۷۱۰,۱۹۰,۰۰۰
پیکاپ زاگرس ۱,۳۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۱۹۵,۰۰۰,۰۰۰
چانگان CS35 تیپ ۲ ۱,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۱۴۳,۴۸۸,۰۰۰
چانگان CS35 تیپ ۳ ۱,۷۵۵,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۲۷۴,۴۱۳,۰۰۰
چانگان CS55 2,543,000,000 1,400,963,000
زوتی DL5 1,184,000,000 1,059,966,000

/اقتصاد۲۴

گروه خودروسازی سایپا در راستای افزایش عرضه محصولات خود به بازار، پیش فروش خودروهای سواری اطلس G و سهند S که زمان تحویل آن دی الی اسفندماه سال جاری است ‌را از امروز چهارشنبه (۱۴۰۳/۰۲/۲۶) از طریق سایت فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com شروع کرد.

فروش محصولات سایپا در قالب سه طرح عادی،‌ جایگزینی خودروهای فرسوده و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است.

متقاضیان جهت تسهیل در فرآیند ثبت نام شرایط فروش گروه خودروسازی سایپا، می بایست قبل از زمان شروع ثبت نام به سایت فروش اینترنتی به نشانی فوق مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام و یا به روز رسانی اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کنند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط