۲۳:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱

ثبت نام ایران خودرو با قیمت های جدید کارخانه ای امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳

لیست قیمت جدید کارخانه ای محصولات ایران خودرو خرداد 1403 منتشر شد.

ثبت نام ایران خودرو با قیمت های جدید کارخانه ای امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، لیست قیمت جدید کارخانه ای محصولات ایران خودرو ویژه خردادماه ۱۴۰۳ صبح امروز دوشنبه از سوی این شرکت اطلاع رسانی شد.

قیمت جدید محصولات ایران خودرو خرداد ۱۴۰۳؛

به اطلاع نمایندگی‌های مجاز می‌رساند شرایط پیش فروش فراخوان محصول دنا پلاس دستی (۶ سرعته) صرفاً جهت اولویت‌های مندرج در این بخشنامه اعلام می‌شود .

متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نمودند و اسامی ایشان به عنوان اولویت‌های دنا پلاس دستی مربوط به اولویت‌های تابستان ۱۴۰۳ این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اسامی آنها درج شده است امکان ثبت نام در این بخشنامه را دارند.

آبی‌های جاده مخصوص دو محصول خود را به عنوان جایگزین دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک در دسترس متقاضیان قرار دادند.

 

ثبت نام کنندگان برای دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک در دور اول فروش محصولات شرکت های خودروساز در سامانه یکپارچه فروش خودرو اقدام کرده بودند باید به جای خودروی انتخابی خود یا دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک آپشنال یا رانا پلاس ارتفا یافته را انتخاب کنند.

خودروساز ساکن کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص بعد از اجبار سازمان ملی استاندارد مبنی بر ارتقا استانداردهای خودرویی مجبور شد برخی محصولات خود را از سبد محصولاتی خود حذف کند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط