18:30 - 1403/04/16

بانک و بیمه

ثبت درخواست بیمه تکمیلی بازنشستگان

مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی، از پرداخت مبلغ سه میلیون تومان بابت علی‌الحساب متناسب‌سازی و معیشت بازنشستگان

ثبت درخواست بیمه تکمیلی بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی، از پرداخت مبلغ سه میلیون تومان بابت علی‌الحساب متناسب‌سازی و معیشت بازنشستگان برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

ثبت درخواست بیمه تکمیلی بازنشستگان

واریز علی‌الحساب ۳ میلیون تومان به حساب بازنشستگان تامین‌اجتماعی بابت اجرای متناسب‌سازی
مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی، از پرداخت مبلغ سه میلیون تومان بابت علی‌الحساب متناسب‌سازی و معیشت بازنشستگان برای ماه‌های فروردین تا خرداد ماه خبر داد.موسوی با اشاره به رویکرد دولت مردمی سیزدهم و شهید جمهور در مورد ارتقای معیشت اقشار بازنشسته و مستمری‌بگیر گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی و مهم دولت مردمی سیزدهم و شخص رئیس‌جمهور شهیدمان حضرت آیت‌الله رئیسی، توجه به معیشت و زندگی بازنشستگان و مستمری‌بگیران بود.

بازنشستگان

ثبت درخواست بیمه تکمیلی بازنشستگان

مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی افزود: در استمرار این نگاه، دولت محترم براساس مصوبه‌ای که در هفته گذشته به موجب قانون بودجه داشت؛ به همه صندوق‌های بازنشستگی ابلاغ کرد که سه میلون تومان بابت متناسب‌سازی فروردین تا خرداد به‌صورت علی‌الحساب برای متناسب‌سازی و معیشت  آنانعزیز؛ واریز کنند. ما هم اعلام کرده بودیم که در تلاش هستیم به محض تامین منابع که رقمی بالغ بر ۱۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان را شامل می‌شود؛ این مبلغ علی‌الحساب را پرداخت ‌کنیم. به لطف خداوند متعال و با همکاری سازمان برنامه و نظام پولی و بانکی کشور و عزیزانی که در سازمان تلاش کردند، این منابع تامین شده و طی ساعات آینده مبلغ سه میلیون تومان به همه حساب مستمری‌بگیران و آنان عزیز سازمان تامین‌اجتماعی واریز می‌شود.

وی افزود: بعد از این ما در تعامل با  آنان و نمایندگان کانون‌های بازنشستگی، احکام و شرایطی را که به موجب قانون بایستی تطبیق و اجرا کنیم، جمع‌بندی خواهیم کرد.

به‌گزارش روابط‌عمومی سازمان تامین‌اجتماعی، وی افزود: این واریز برای همه آنان و مستمری‌بگیران خواهد بود و با هماهنگی فنی با بانک، همین امروز به صورت کامل به حساب همه  آنان و مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی واریز می‌شود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط