07:00 - 1403/04/04

تکلیف رامین رضاییان با پرسپولیس مشخص شد

پرسپولیس

تکلیف رامین رضاییان با پرسپولیس مشخص شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،رامین رضاییان یکی از اهدف جدی نقل و انتقالاتی چند تیم لیگ برتری است. درحالی که مهدی آذربایجانی مدیرعامل باشگاه سپاهان در اظهارنظری صریح اعلام کرد: رضاییان با سپاهان قرارداد دارد و اگر قصدش رفتن از تیم یا هر موضوع دیگری، باید مراحل قانونی آن اجرایی شود.

اما این روزها شاهد اخبار زیادی در مورد انتقال احتمالی رضاییان به باشگاه استقلال هستیم. از سوی دیگر زمزمه‌هایی نیز مبنی بر پیوستن او به یکی از تیم‌های اماراتی نیز شنیده می‌شود.

با وجود این اخبار هیچ خبری در مورد انتقال رامین به باشگاه پرسپولیس شنیده نمی‌شود. داستان از این قرار است که باشگاه پرسپولیس هیچ تمایلی به ادامه همکاری با رامین رضاییان نداشته و با وجود از دست دادن احتمالی دانیال اسماعیلی‌فر نام مدافع فصل قبل را در لیست نفرات موردنظر خود برای فصل آینده نگنجانده است.

طی روزهای اخیر شایعاتی پیرامون بازگشت رضاییان به پرسپولیس در صورت جدایی اسماعیلی‌فر بودیم اما پیگیری‌ها از باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که سرخ پوشان هیچ برنامه‌ای برای جذب این مدافع ندارند و در صورت جدایی دانیال اسماعیلی‌فر سرخ پوشان نیز سراغ گزینه‌های دیگر داخلی یا آسیایی خواهند رفت.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط