تکلیف بازیکن پرسپولیس برای جدایی مشخص شد

سرمربی پرسپولیس برنامه‌ای برای کنار گذاشتن بازیکن خارجی خود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در یکی، دو روز گذشته شایعات و اخبار عجیبی در مورد دو بازیکن خارجی پرسپولیس یعنی وحدت هنانوف و شرزود تیمروف شنیده شد. ابتدا اعلام شد که بر خلاف چند هفته پیش تمیروف از لیست مازاد پرسپولیس به لیست بازیکنان مورد نیاز این تیم برای فصل آینده منتقل شده و در صورتی از پرسپولیس جدا می‌شود که این باشگاه بخواهد دو بازیکن خارجی جذب کند.

میدان نوشت: در مورد هنانوف هم در یکی، دو روز گذشته شایعه عجیبی به گوش رسید. برخی از رسانه‌ها مدعی شدند که یحیی گل‌محمدی می‌خواهد این بازیکن را کنار بگذارد تا جای او یک هافبک دفاعی خارجی جذب کند، آنهم در شرایطی که هنانوف در تمرینات و در پست هافبک دفاعی عملکرد خوبی داشته، هرچند هفته پیش دچار مصدومیت شد و چند هفته‌ای دور از میادین است.

پیگیری ما در این خصوص نشان می‌دهد گل‌محمدی هیچ برنامه‌ای برای کنار گذاشتن هنانوف ندارد و روی این بازیکن برای فصل جدید حساب باز کرده است به این ترتیب سرمربی پرسپولیس به این هافبک تاجیکستانی تیمش اطمینان داده که فصل آینده جزو بازیکنان پرسپولیس است و قرار نیست که از فهرست سرخپوشان کنار گذاشته شود. ضمن اینکه در بازار فعلی نقل‌وانتقالات هم هیچ هافبک دفاعی خارجی وجود ندارد که بشود جایگزین هنانوف شود.

انتهای پیام/*