۱۷:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۴

تکذیب مذاکره وزیر ورزش با گزینه جانشینی فتح‌الله‌زاده

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،روز گذشته علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در صفحه شخصی اش در اینستاگرام اعلام به استعفا کرد. تکذیب مذاکره وزیر ورزش با گزینه جانشینی فتح‌الله‌زاده وی بعد از پرداخت نشدن مطالبات استراماچون...

تکذیب مذاکره وزیر ورزش با گزینه جانشینی فتح‌الله‌زاده

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،روز گذشته علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در صفحه شخصی اش در اینستاگرام اعلام به استعفا کرد.

تکذیب مذاکره وزیر ورزش با گزینه جانشینی فتح‌الله‌زاده

وی بعد از پرداخت نشدن مطالبات استراماچونی سرمربی اسبق آبی ها و مهلتی که استقلال از دست داد مورد هجمه شدید انتقادات از سوی هواداران و حتی بازیکنان تیم قرا گرفت.

این استعفای مجازی درحالی رسانه ای شد که حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در جریان بازدید از اردوی تیم ملی کشتی اعلام کرد هیچ استعفایی حتی به صورت شفاهی به وی منتقل نشده و حتی اگر هم ارائه شود هیات مدیره باشگاه باید در موردش تصمیم گیری کند.

فتح‌الله‌زاده

فتح‌الله‌زاده

شب گذشته استعفای کتبی علی فتح الله زاده به دست وزیر ورزش رسیده اما سجادی اعلام کرده هیات مدیره باشگاه باید درمورد آن تصمیم گیری کند.

از سوی دیگر از روز گذشته که استعفای فتح الله زاده رسانه ای شد گمانه زنی های عجیبی از سوی فعالان مجازی شکل گرفت که احمد سعادتمند مدیرعامل اسبق استقلال گزینه قطعی و نزدیک به این باشگاه است اما طبق پیگیری ها از وزارت ورزش و جوانان، وزیر ورزش و جوانان وی را در گزینه های مدیریتی قرار نداده و هیچ جلسه ای هم با وی نداشته است.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار