۱۸:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۳

تولید سوخو ـ ۳۴ جدید روسیه+ عکس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،مجموعه جدیدی از بمب افکن‌های سوخو ـ ۳۴ به عنوان بخشی از اجرای دستور دفاع دولتی به وزارت دفاع روسیه منتقل شد. این هواپیما‌ها در کارخانه هوانوردی نووسیبیرسک تولید شدند. با نزدیک شدن دوسالگی جنگ اوکر...

تولید سوخو ـ ۳۴ جدید روسیه+ عکس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،مجموعه جدیدی از بمب افکن‌های سوخو ـ ۳۴ به عنوان بخشی از اجرای دستور دفاع دولتی به وزارت دفاع روسیه منتقل شد.

این هواپیما‌ها در کارخانه هوانوردی نووسیبیرسک تولید شدند.

با نزدیک شدن دوسالگی جنگ اوکراین روسیه همچنان درصدد تقویت ناوگان هوایی خود است. سرگئی شویگو وزیر دفاع روسیه چندی پیش دستور داد تا تولید جنگنده‌های سوخو ـ ۳۴ افزایش یابد.

حدود دو ماه پیش شویگو، پیشرفت اجرای دستور دفاع دولتی در کارخانه هوانوردی نووسیبیرسک به نام چکالوف را بررسی کرد. او از ایستگاه آزمایش پرواز و فروشگاه مونتاژ نهایی این شرکت که بخشی از شرکت هواپیمایی متحد است و تولید سریال، تعمیر و نوسازی جنگنده بمب افکن‌های سوخو ـ ۳۴ را انجام می‌دهد، بازدید کرد.

الکساندر پاناسنکو، مدیر کارخانه، به وزیر گزارش داد که این شرکت نه تنها قادر است محصولات سریالی تولید کند، بلکه قادر است تعمیرات اساسی هواپیما را نیز انجام دهد.

در همین حال وزارت دفاع روسیه در پیامی اعلام کرد: وزیر دفاع روسیه وظیفه‌ای را برای مدیریت شرکت تعیین کرد تا با در نظر گرفتن تقاضا برای محصولات خود، سرعت تولید و تعمیر تجهیزات را افزایش دهد./خبرآنلاین

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار