توضیح پلیس درباره ویدیوی کامیون شیر

سرهنگ گودرزی از شناسایی و دستگیری ۳ نفر از افرادی که در یک خودروی حمل لبنیات در حال پر کردن بطری‌های شیر با آب خبر داد.

به گزارش اندیشه معاصر؛ توضیح پلیس درباره ویدیوی کامیون شیر را در زیر بخوانید. سرهنگ داود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فتا تهران بزرگ اظهار کرد: به دنبال انتشار یک کلیپ از یک خودرو حمل لبنیات در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اقدام نامتعارف افراد حاضر در ویدئو در خصوص پر کردن بطری‌های شیر با آب و پلمپ مجدد بطری ها، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت و کارشناسان این پلیس ضمن شناسایی افراد مرتبط با موضوع تعداد ۳ نفر از این اشخاص به پلیس فتا تهران بزرگ منتقل گردیدند.

رئیس پلیس فتا پایتخت ادامه داد: در تحقیقات اولیه مشخص شد هر ۳ نفر از عوامل توزیع شیر در سطح شهر تهران بوده و تمام بطری‌های شیر که در ویدئو مشاهده می‌شود بعنوان محصولات مرجوعی و تاریخ گذشته بوده است و این افراد قصد داشته اند با اضافه کردن اب به آن‌ها و افزایش تعداد بطری‌ها از شرکت تولید این محصولات سوءاستفاده کنند.

 

سرهنگ داود گودرزی خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است هیچکدام از این بطری‌های پر شده در بین شهروندان توزیع نگردیده و این افراد تنها ساعاتی پس از این اقدام توسط خادمین مردم در پلیس فتا فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دستگیر شده اند و تحقیقات تکمیلی در راستای بررسی نهایی پرونده ادامه دارد.