• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Sunday - 22 May - 2022

اخبار ویژه

خبر خوش برای بازنشستگان 1 خرداد 1401 | افزایش حقوق بازنشستگان واریز شد؟ عذرخواهیم؛ افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در خردادماه واریز می‌شود ۳ فوتی و شناسایی ۳۱۲ بیمار جدید کرونا در کشور فال ابجد 2 خرداد 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز دوشنبه 2 خرداد 1401 فال ابجد 1 خرداد 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز یکشنبه 1 خرداد 1401 تامین اجتماعی فشار بیاورد؛ مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان ابلاغ شود اصلی ترین مانع اجرای رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان مشخص شد/ چه کسی برخورد می کند؟+ جزئیات 1 خرداد تذکر دو نماینده به رئیسی درباره تعیین تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان زمان جنجالی اجرای رتبه بندی معلمان و میزان افزایش حقوق معلمان لو رفت! در صورت عدم افزایش حقوق بازنشستگان زمینه اعتراض آنها فراهم می شود احیای بیمه طلایی معلمان / بررسی شدن آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان در هیأت وزیران بازنشستگان بخوانند/ افزایش حقوق تامین اجتماعی به خرداد موکول شد؟ آخرین خبر از زمان افزایش حقوق کارمندان تامین‌ اجتماعی(1 خرداد 1401) افزایش حقوق بازنشستگان به کجا رسید؟/ آب پاکی روی دست موسپیدان ریخته شد؟ (1 خرداد 1401) وضعیت آب و هوا در یکم خرداد/ افزایش دما در شمال غرب کشور و استان‌های ساحلی خزر تفاقاتی تلخی که ممکن است گزینه پرسپولیس را در نقل و انتقالات از این تیم دور کند! شرط شرم‌آور دختر غیرتی برای خواستگارانش والدین خوشگذران و بیخیال کودک خود را در جنگل رها کردند! حمله استقلال به رکوردی دیگر با عبور از بهترین پرسپولیس تاریخ افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی منتظر امضای وزیران

توصیه پرویز سروری به نیروهای انقلاب

  • کد خبر : 107588
  • 19 فروردین 1400 - 7:58
توصیه پرویز سروری به نیروهای انقلاب

پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در اولین جلسه سازماندهی و شبکه سازی اجتماعی این شورا با تاکید بر توجه به بیانات مقام معظم رهبری در جهت رفع موانع تولید و پشتیبانی از تولید گفت: بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری تنها راه برون رفت از این بن بست اقتصادی با رونق تولید و […]

پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در اولین جلسه سازماندهی و شبکه سازی اجتماعی این شورا با تاکید بر توجه به بیانات مقام معظم رهبری در جهت رفع موانع تولید و پشتیبانی از تولید گفت: بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری تنها راه برون رفت از این بن بست اقتصادی با رونق تولید و جهش تولید صورت می پذیرد. تولید را اگر جدی بگیریم ظرفیت های مردمی در شکوفایی اقتصادی می تواند بسیار راهگشا باشد و نگاه به خارج از بین خواهد رفت و غرب با ابزار برجام نمی تواند به ما فشار بیاورد. فرمایشات مقام معظم رهبری را باید سرلوحه کارهایمان قرار دهیم و این جهاد کبیر به جهاد اکبر تبدیل شود.

وی افزود: جهش تولید باید وجه ایجابی و هم وجه سلبی داشته باشد. وجه ایجابی آن این است که باید پشتیبانی صورت بگیرد و صادرات و واردات باید مدیریت شود، قاچاق کالا باید کنترل شود، تسهیلات تشویقی جهت صادرات کالاهای ایرانی در نظر گرفته شود و عوامل رشد تولید داده شود و موانع رشد تولید گرفته شود که تحقق این امر تنها با یک دولت مقتدر و ولایی که با تمام وجود برای این امر فعالیت کند امکان پذیر است.

وی ادامه داد: این روزها همه ما در حال جهاد هستیم و اگر فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم این جهاد کبیر به جهاد اکبر تبدیل خواهد شد و در این صورت می توانیم پیش شهدا سربلند شویم و در سال جدید با شهدا عهد ببندیم و همه ظرفیت های خود را به کار بگیریم تا از این گردنه با موفقیت عبور کنیم.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تصریح کرد: قدرت و اقتدار شورای ائتلاف در ایجاد یک شبکه اجتماعی قدرتمند و پرتوان است که با فعال کردن آن جهت تحقق اهداف شورای ائتلاف و جلوگیری از اختلاف در بین نیروهای انقلابی باید اقدام کنیم و این امر با اقتدار و برنامه ریزی صورت پذیرد و اجتناب کنیم از وارد شدن در فضایی که دشمن درصدد ایجاد آن است که جریانات انقلابی را در تقابل با یکدیگر قرار دهد تا با این وسیله به جای اینکه افکار عمومی بر ناکارآمدی های فعلی متمرکز شود، به اختلافات جریان انقلابی متوجه شود پرهیز کنیم.

وی به لزوم پرهیز جریانات انقلاب از اختلاف اشاره کرد و یادآور شد: هر کسی که در حال حاضر بر آتش اختلاف در جریان انقلابی می‌دمد بزرگترین خیانت را به جریان انقلابی و انقلاب اسلامی و خون شهدا می کند. ما باید جبهه انقلابی را بر مشترکات انقلاب متمرکز کنیم که اشتراکات جبهه انقلاب این است که همه آن ها تاکید بر ناراضی بودن از وضعیت فعلی کشور دارند و به دنبال تغییر در این وضعیت و مقابله با فساد هستند و باید به جای اختلاف دنبال تقویت این اشتراکات در جبهه انقلاب باشیم و عامل تحقق این امر، تقویت شبکه ها و کانون های اجتماعی است تا به وسیله آن سیاست های وحدت آمیز خود را در جریان انقلابی وارد کنیم و وحدت و انسجام را باید به گفتمان اصلی جبهه انقلاب تبدیل کنیم

سروری خاطر نشان کرد: هر حرکتی که از وحدت و انسجام جریان انقلاب جلوگیری کند باید به عنوان یک عمل قبیح محسوب شودکه تحقق این امر در قالب شبکه های اجتماعی می تواند صورت پذیرد که با این امر رسالت تاریخی جریان انقلابی در بعد از انتخابات را در ادامه این شبکه سازی اجتماعی متبلور کنیم که با توکل به خدا و توسل به اهل بیت (س) بتوانیم این مسئولیت مهم محقق سازیم.

افکار

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=107588

برچسب ها

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.

ساماندهی

logo-samandehi