00:45 - 1403/04/14

تمدید مهلت پذیرش اسناد بستری مشمول تأخیر بازنشستگان کشوری

اداره کل خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مهلت پذیرش اسناد بستری مشمول تأخیر بازنشستگان کشوری مربوط به سال ۱۴۰۲، تا پایان شهریورماه تمدید شده است.

تمدید مهلت پذیرش اسناد بستری مشمول تأخیر بازنشستگان کشوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،اداره کل خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مهلت پذیرش اسناد بستری مشمول تأخیر بازنشستگان کشوری مربوط به سال ۱۴۰۲، تا پایان شهریورماه تمدید شده است.

در این اطلاعیه آمده است: ضمن مکاتبه اداره کل خدمات رفاهی بازنشستگان با شرکت آتیه‌سازان حافظ مقرر شد، برای رفاه حال بازنشستگان، مهلت پذیرش «اسناد بستری» مشمول «تأخیر بیمه پایه» و همچنین «تأخیر فرایند انحصار وراثت» تا پایان شهریورماه سال جاری تمدید شود.

بر این اساس، بازنشستگان می‌توانند تا ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۳ اسناد بستری مربوط به قرارداد سال گذشته (آتیه سازان حافظ) را به شعب و نمایندگی‌های این شرکت تحویل دهند.

بر اساس اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، پس از بررسی اسناد و تأیید توسط شرکت مربوطه، هزینه اسناد طبق قوانین و در سقف پوشش‌های تعیین شده در فرآیند پرداخت از سوی این صندوق قرار خواهد گرفت.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط