تماشا کنید: مار موج سوار؛ مار خانگی همراه با صاحبش موج سواری می کند!+ فیلم

مار موج سوار؛ مار خانگی همراه با صاحبش موج سواری می کند!. این ویدئوی جذاب را با هم می بینیم. 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،  مار موج سوار؛ مار خانگی همراه با صاحبش موج سواری می کند!. این ویدئوی جذاب را با هم می بینیم.

 

 

 

یک مرد استرالیایی مار حیوان خانگی خود را به موج سواری در ساحل طلایی در استرالیا می بَرد. شنیده می شود که او در یک ویدئو در حال موج‌سواری با مار خانگی می‌گوید: «او دوست داشت در آب باشد.»

موج سوار “هیگور فیوزا” و پیتون حیوان خانگی اش، شیوا، اغلب با هم درگیر ماجراجویی های عجیبی می شوند. این مرد ویدئویی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که در آن در حال سوار شدن بر امواج در خلیج رنگین کمان با مار پیتون بومی خود دیده می شود.

ویدئویی که در اینترنت منتشر شده است، شیوا را نشان می دهد که دور گردن فیوزا حلقه زده است و او به زیبایی در آب مانور می‌دهد.

هیگور ادعا می کند: «من همیشه شیوا را به ساحل می بردم و دوست داشت در آب شنا کند، بنابراین یک روز تصمیم گرفتم آن را برای موج سواری بیرون ببرم و این کار را دوست داشت.»

فیوزا در گفتگو با یک رسانه ابراز کرد که مار از این تجربه لذت برده است. او توضیح داد که خزنده آرام بود و در حالی که روی آب بود هیس نکرد.

با این حال، هیگور فیزوزا، که مار حیوان خانگی خود را برای گشت و گذار در ساحل طلایی آورده است، در حال حاضر به دلیل تخلفات احتمالی مرتبط با حیات وحش تحت پیگرد است.

 

 

مرد استرالیایی به‌خاطر موج‌سواری با مار پیتون جریمه شد

🔹یک موج‌سوار که فیلمی از موج‌سواری‌اش با مار را منتشر کرده بود ۱۴۰۰ یورو جریمه شد.
🔹ادارۀ محیط‌زیست استرالیا اعلام کرده بیرون بردن یک حیوان در انظار عمومی نیازمند مجوز جداگانه است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.