تغییر سرمربی تیم ملی ربطی به دولت ندارد

سخنگوی دولت در نشست هفتگی گریزی به موضوعات مربوط به فوتبال زد. این صحبت‌ها احتمالا در پی بالا گرفتن شایعات مبنی بر دخالت‌های جدید در امور فوتبال بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency،تغییر سرمربی تیم ملی ربطی به دولت ندارد. علی بهادری جهرمی سخنگو و رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت در خصوص جلسه آماده‌سازی تیم ملی فوتبال که امروز با حضور معاون اول رییس‌جمهور برگزار شد اظهار داشت: پیش از این جلسه رییس‌جمهور دستور داده بود که دولت از همه ظرفیت‌ها برای کمک به تیم ملی فوتبال استفاده خواهد کرد. جام جهانی رویداد بزرگی است و برای ما نیز مهم است که با تمام قوا در این آوردگاه حاضر شویم.

تغییر سرمربی تیم ملی ربطی به دولت ندارد

وی افزود: نگاه دولت به تیم ملی فوتبال کاملا حمایتی است و از تمام ظرفیت‌ها برای پشتیبانی و رفع مشکلات تیم تلاش خواهیم کرد. همه مشکلات احتمالی در جلسه امروز با حضور دکتر مخبر مطرح و برای هر کدام از آنها نیز تصمیمی اتخاذ شد. متاسفانه منابع فدراسیون فوتبال از سوی فیفا داده نمی‌شود ولی با این وجود ما تا جایی که مقدور باشد حمایت خواهیم کرد.

بهادری جهرمی درخصوص این موضوع که چگونه می‌توان از ظرفیت وزارت امور خارجه استفاده کرد اظهار داشت: دولت پیش از این نیز اعلام کرده بود که از ظرفیت امور خارجه بهره می‌گیرد و برای برگزاری بازی‌های دوستانه کمک خواهیم کرد. نماینده وزارت خارجه نیز امروز در جلسه حضور داشت و راهکارهای خود را ارائه داد. دولت در جلسه امروز اعلام کرد که تمام قد در خدمت تیم ملی فوتبال است.

 تغییر سرمربی تیم ملی ربطی به دولت ندارد

تغییر سرمربی تیم ملی ربطی به دولت ندارد

سخنگوی دولت در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است سرمربی تیم ملی تغییر کند یا خیر خاطر نشان کرد: موارد فنی تیم ارتباطی با دولت ندارد و آنچه که خود فدراسیون درنظر داشته باشد باید لحاظ کند. دولت صرفا برای کمک مالی به فدراسیون آماده همکاری خواهد بود.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*