۰۷:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

تعطیلی مدارسY باران مدارس خوزستان و بوشهر را تعطیل کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، فوتبال ایران در فصل جدید با قوانین ریز و درشت مالی جدید همراه شد تا این قوانین بتواند بخشی از ریخت و پاش‌های تیم‌های لیگ برتری را کاهش دهد. این قوانین همچنین جریمه‌هایی را برای باشگاه‌های خاطی پی...

استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، فوتبال ایران در فصل جدید با قوانین ریز و درشت مالی جدید همراه شد تا این قوانین بتواند بخشی از ریخت و پاش‌های تیم‌های لیگ برتری را کاهش دهد.

این قوانین همچنین جریمه‌هایی را برای باشگاه‌های خاطی پیش بینی کرده بود، فدراسیون فوتبال هم به خاطر اینکه نشان دهد در تصمیم خود برای اجرای این سیاست‌ها جدی است در هفته‌های ابتدایی لیگ دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس را با کسر امتیاز روبرو کرد.

گفته می‌شود پرونده چند باشگاه لیگ برتری دیگر هم که تخلفات مالی داشته‌اند به کمیته انضباطی رفته و این کمیته تا چند روز آینده نظر خود را در مورد آنها اعلام خواهد کرد.

گمانه زنی‌های وجود دارد مبنی بر اینکه رای پرونده آبی پوشان پایتخت هم که به علت چند وجود چند ابهام به کمیته انضباطی رفته قرار است تا پایان هفته اعلام شود و احتمالا استقلال هم به مانند دو رقیب خود با کسر امتیاز مواجه شود.

باید دید واکنش جواد نکونام که تا به امروز با وجود مشکلات فراوان حول و حوش باشگاه استقلال توانسته این تیم را صدر جدول لیگ برتر نگاه دارد چیست.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار