۱۸:۴۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۳

تعطیلی مدارس | کدام شهرها به دلیل بارش برف شنبه ۱۴ بهمن تعطیل هستند؟

به دلیل بارش برف پیش بینی می شود مدارس بعصی از شهرهای کشور در روز شنبه تعطیل باشد. در این خبر به تعطیلی مدارس روز شنبه می پردازیم.

تعطیلی مدارس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، به دلیل بارش برف پیش بینی می شود مدارس بسیاری از شهرهای کشور در روز شنبه ۱۴ بهمن از سوی آموزش و پرورش تعطیل اعلام شود. در این خبر به صورت آنی تعطیلی مدارس اطلاع رسانی خواهد شد.

ادارات و مراکز آموزشی خراسان‌شمالی شنبه تعطیل است

مدیرکل ستاد بحران استانداری خراسان‌شمالی:همه ادارات و مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان در روز شنبه ۱۴ بهمن‌ماه به علت برودت هوا و مدیریت مصرف انرژی تعطیل هستند.بانک‌ها شامل این تعطیلی نخواهد شد و با ۲ ساعت تاخیر از ساعت ۹ تا ۱۳ فعالیت کاری خواهند داشت.

 

بارش باران و برف در بیشتر مناطق ایران
در کرمانشاه، لرستان، خوزستان، جنوب اصفهان و شمال فارس، غرب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، همدان، قزوین، البرز، تهران، قم، سمنان، ارتفاعات رشته کوه البرز، خراسان شمالی، خراسان رضوی، بارش برف و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

در هرمزگان، فارس، جنوب شرق کرمان، سیستان و بلوچستان، رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد. در سواحل خزر بارش باران در بقیه نقاط کشور نیز بارش پراکنده انتظار می‌رود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار