۲۲:۲۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۴

تعطیلی مدارس همدان فردا یکشنبه ۱۵ بهمن تائید شد؟

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس همدان فردا یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ و تعطیلی مدارس همدان یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس ابتدایی مناطق ۱ تا ۵ شهر تهران امروز - یکشنبه ۲۳ بهمن - غیرحضوری است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس همدان یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی، بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس همدان فردا اعلام نشده است.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با اشاره به بارش برف در نقاط مختلف استان، گفت: در برخی مناطق نیمه‌جنوبی استان ارتفاع برف تا ۳۰ سانتی‌متر گزارش شده است.

روح‌الله زاهدی با بیان اینکه بیشترین میزان بارش برف در سرکان شهرستان تویسرکان با ۲۷ میلی‌متر به ثبت رسیده است، اظهار کرد: میزان بارش از ایستگاه‌های تاریکدره نهاوند ۲۴ میلی‌متر و بهاره ملایر ۲۱ میلی‌متر گزارش شده است.

تعطیلی مدارس همدان فردا یکشنبه ۱۵ بهمن صحت دارد؟

وی با اشاره به اینکه در شهر همدان آب حاصل از بارش برف ۱۷ میلی‌متر بوده است، افزود: ارتفاع برف در همدان ۱۵ سانتی‌متر بوده است.
زاهدی با بیان اینکه برای امروز و فردا آسمان استان صاف و آفتابی خواهیم داشت، ادامه داد: برودت هوا را طی امروز در استان داشتیم و برای فردا هوای سرد را کم و بیش انتظار خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه قهاوند با دمای منفی ۱۳ درجه سلسیوس سردترین نقطه استان بوده است، یادآور شد: دمای هوای امروز در ایستگاه فرودگاه همدان منفی ۱۲ درجه به ثبت رسیده ضمن اینکه دما طی روز هم کاهش محسوسی داشته به طوریکه دیروز در گرم‌ترین ساعات همدان صفر درجه و در نهاوند و رزن گرم‌ترین دمایی که ثبت شده، مثبت دو درجه سلسیوس بوده است.

زاهدی با بیان اینکه از دوشنبه بعدازظهر با افزایش ابر می‌توان بارش‌هایی خفیف به شکل برف به ویژه در نیمه‌غربی استان تا صبح چهارشنبه شاهد باشیم، گفت: عمدتاً برای روز سه‌شنبه وزش باد شدید را می‌توان انتظار داشت که می‌تواند به ۶۰ تا ۷۰ کیلومتر بر ساعت هم برسد علاوه بر وزش باد، طی ساعاتی بارش خفیف برف را هم انتظار خواهیم داشت.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با اشاره به اینکه از چهارشنبه تا اواخر هفته آسمان استان صاف و آفتابی خواهد بود، بیان کرد: از فردا رفته رفته افزایش دما را در استان پیش رو خواهیم داشت.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار