۰۶:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد

تصویب نقشه راه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با همت آیت‌الله رئیسی

وزیر آموزش و پرورش گفت: تصویب نقشه راه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و الگوی مدارس تراز سند و باقی فعالیت‌ها در حوزه اجرایی سازی آن، با همت شهید جمهور در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) انجام گرفت.

صحرایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رضا مراد صحرائی در جمع شورای معاونان و مدیران آموزش و پرورش خراسان رضوی با بیان اینکه شهید آیت الله رئیسی اخلاق را به سیاست بر گرداند و از حاشیه‌ها به طور جدی پرهیز می‌کرد افزود: آیت‌الله رئیسی دولت را به برمردم برگرداند و اعتبار دولتش را بر مبنای خدمت به مردم گذاشت، قریب ۷۰ سفر استانی در این سه سال در همین راستا بود.

وی با تاکید بر اینکه شهید جمهور خدمت بی منت را یک فرهنگ کرد و می‌گفت ما هر کاری برای مردم کنیم وظیفه مان است اظهار کرد: ایشان، ادبیات خدمت در راه خدا برای مردم را به سپهر سیاسی کشور باز گرداند؛ او رابطه اش را با خدا درست کرد و خدا در رابطه‌اش با خلق کاری کرد که در تاریخ این ملت ماندگار شد.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: رویکرد ما کماکان تحول در چارچوب تعامل است یعنی با تکیه بر ظرفیت‌های درونی از امکانات بیرونی هم کمک خواهیم گرفت. آنچه امروز مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) از ما در آموزش و پرورش می‌خواهند همه با استفاده از ظرفیت‌های درونی ما شدنی است.

صحرائی با اشاره به اینکه همه مسائل آموزش و پرورش مهم است خصوصا سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان گفت: دولت شهید جمهور مرجعیت را به مدرسه برگرداند.

وی در پایان اظهار کرد: تصویب نقشه راه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و الگوی مدارس تراز سند تحول و باقی فعالیت‌ها در حوزه اجرایی سازی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با همت شهید جمهور در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در باره سند تحول انجام گرفت.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط