تصمیم مهم بازیکنان استقلال؛ فقط به خاطر ساپینتو!

علاوه بر مصاحبه های برخی بازیکنان استقلال پس از پایان فینال جام حذفی هنوز در روزهای اخیر خبری از بازیکنان استقلال نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، اخبار رسیده از حول و حوش باشگاه تیم استقلال که حالا اعضای تیمش به شکل پراکنده در شهرهای مختلف ایران و یا خارج از کشور در حال استراحت هستند مشخص می کند بازیکنان تیم استقلال به جای مصاحبه کردن با رسانه ها بیشتر منتظر اتفاقات اتاق مدیرعامل مجموعه شان هستند.

بی نتیجه ماندن مجمع باشگاه استقلال که قرار بود صبح امروز تکلیف مدیریت این مجموعه را روشن کند، بخش مهمی از وضعیت بازیکنان استقلال را در هاله‌ای از ابهام قرار داد. تعدادی از بازیکنان استقلال ظرف روزهای اخیر در تماس با یکدیگر و یا حتی با تعدادی از پیشکسوتان باشگاه در حال مشورت با آنها هستند تا چه تصمیمی برای آینده شان بگیرند. این شرایط برای بازیکنان جوان و کم تجربه تر استقلال نمود بیشتری دارد چون دوست دارند بهترین تصمیم را برای اینده خود بگیرند.

اما آنچه بیش از هر توصیه ای بین آنها ردوبدل شده سکوت و منتظر تحولات مدیریتی و سرمربیگری ماندن است. باتجربه تر های تیم معتقدند که فعلا به خاطر وضعیت نامشخص ساپینتو باید سکوت کرد تا تکلیف او روشن شود.

در این بین گفته شده که قرار است مجمع عمومی باشگاه استقلال روز یکشنبه بیست و یکم خردادماه برگزار شود و از طرفی حجت کریمی در برنامه تلویزیونی اعلام کرده تا روز پنجشنبه تکلیف سرمربی تیمش را روشن خواهد کرد. بازیکنان استقلال هم منتظرند تا تکلیفشان ظرف روزهای آینده روشن شود.

 پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.