تصمیمات جدید نخست وزیر ژاپن در آستانه برگزاری المپیک

محدودیت‌های جدید برای کاهش شیوع کرونا در توکیو و ۳ شهر دیگر از دوشنبه اعمال می‌شود. خبرورزشی – یوشیهیده سوگا نخست وزیر ژاپن معرفی اقدامات سختگیرانه علیه کووید ۱۹ را در توکیو، کیوتو و اوکیناوا برای جلوگیری از افزایش مبتلایان تصویب کرد. این محدودیت‌های جدید در فاصله ۱۰۰ روز مانده به بازی‌های المپیک توکیو اعمال […]

محدودیت‌های جدید برای کاهش شیوع کرونا در توکیو و ۳ شهر دیگر از دوشنبه اعمال می‌شود.

تصمیمات جدید نخست وزیر ژاپن در آستانه برگزاری المپیک

خبرورزشی – یوشیهیده سوگا نخست وزیر ژاپن معرفی اقدامات سختگیرانه علیه کووید ۱۹ را در توکیو، کیوتو و اوکیناوا برای جلوگیری از افزایش مبتلایان تصویب کرد. این محدودیت‌های جدید در فاصله ۱۰۰ روز مانده به بازی‌های المپیک توکیو اعمال خواهد شد.

بر اساس این محدودیت‌ها، رستوران‌ها و فعالیت‌های تجاری از ساعت ۲۰ تعطیل خواهند بود. ظرفیت رویدادهای بزرگ به ۵ هزار نفر محدود خواهد شد. این مشاغل در صورت نادیده گرفتن دستورالعمل‌ها برای داشتن ساعات کار کوتاه‌تر، جریمه می‌شوند.

این محدودیت‌ها از دوشنبه اجرایی می‌شود و در توکیو تا ۱۱ می (۲۱ اردیبهشت) ادامه خواهد داشت. با توجه به افزایش کرونا در ژاپن، این محدودیت‌ها در اوزاکا، میاگی و هیوگو اعمال می‌شود.

براساس گزارش «ژاپن تایمز»، توکیو روز گذشته ۵۷۰ مورد جدید کرونا را ثبت کرده که چهارمین روز متوالی است که این رقم از ۵۰۰ مورد عبور می‌کند. مجموع مبتلایان جدید در سراسر کشور روز گذشته ۳ هزار مورد بود.

بیشتربخوانید:

  • کرونا جان قهرمان المپیک را گرفت
  • آخرین تصمیم آمریکایی‌ها برای المپیک
  • کره شمالی از حضور در المپیک توکیو انصراف داد

خبر ورزشی