تصاویر وحشتناک‌ترین لحظه دیدار پرسپولیس – گوا/ لک اینگونه از یک فاجعه جلوگیری کرد

حامد لک در حالی که پرسپولیس با یک گل از تیم گوا عقب افتاده بود یک موقعیت گل را از حریف گرفت تا در ادامه پرسپولیس به دو گل برسد. خبرورزشی – پرسپولیس هنوز در شوک گل اول گوای هند بود که در دقیقه ۱۴ مهاجم این تیم با حامد لک تک به تک شد […]

حامد لک در حالی که پرسپولیس با یک گل از تیم گوا عقب افتاده بود یک موقعیت گل را از حریف گرفت تا در ادامه پرسپولیس به دو گل برسد.

تصاویر وحشتناک‌ترین لحظه دیدار پرسپولیس - گوا/ لک اینگونه از یک فاجعه جلوگیری کرد

خبرورزشی – پرسپولیس هنوز در شوک گل اول گوای هند بود که در دقیقه ۱۴ مهاجم این تیم با حامد لک تک به تک شد اما ضربه او را سنگربان پرسپولیس با یک واکنش بسیار خوب دفع کرد تا مانع از یک فاجعه بزرگ در لیگ قهرمانان آسیا شود.

کمتر کسی فکر می‌کرد که گوای هند اصلا به دروازه پرسپولیس نزدیک شود اما آنها در همان ۱۵ دقیقه اول هم گل زدند و هم صاحب یک موقعیت تک به تک شدند که با واکنش خوب حامد لک مواجه شد و به قول معروف این سنگربان، پرسپولیس را به بازی برگرداند.

چهار دقیقه بعد هم مهدی ترابی ضربه پنالتی را به راحتی کرد تا کار به تساوی کشیده شود و پرسپولیس با امیدواری بیشتری به بازی ادامه بدهد. در حالی که اگر گل دوم گوا به ثمر رسیده بود، مسلماً شرایط برای شاگردان گل‌محمدی خیلی سخت تر می شد.

حرکت دیدنی حامد لک را در ویدئوی زیر ببینید. او اینگونه پرسپولیس را از یک فاجعه نجات داد.

بیشتر بخوانید و ببینید:

  • تصاویر| حرکات جالب آل کثیر و مغانلو پس از گل سیدجلال حسینی/ آغوش امن سوپرمن
  • تصاویر| لحظه شادی متفاوت مهدی ترابی پس از گلزنی
  • تصاویر| اولین واکنش کنعانی زادگان به از دست دادن پنالتی/ چه کسی از او دلجویی کرد؟

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی