18:15 - 1403/04/15

ورزشی

تشکیل تیم والیبال استقلال

استقلال باشگاه والیبال را هم میخواهد افتتاح کند. جزئیات را در اندیشه معاصر ببینید

مصطفی کارخانه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، به دنبال افزایش گمانه‌زنی‌ها درباره ورود تیم‌های پرطرفدار پایتخت به سایر رشته‌های ورزشی، خبرها حاکی از آن است که باشگاه استقلال به زودی در رشته والیبال تیمداری خواهد کرد. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر درباره استقلال اندیشه معاصر را دنبال کنید

تشکیل تیم والیبال استقلال

با اضافه شدن مصطفی کارخانه، یکی از چهره‌های برجسته والیبال ایران، به هیئت مدیره باشگاه استقلال، احتمال تیمداری این باشگاه در والیبال افزایش یافته است.

جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال قرار است فردا ساعت ۶ برگزار شود و به نظر می‌رسد یکی از موضوعات مورد بحث در این جلسه، تیمداری در رشته والیبال باشد. با این حال، گزارش‌ها حاکی از آن است که این طرح حداقل برای فصل جاری به مرحله اجرایی نخواهد رسید و اگر تصمیم به تیمداری گرفته شود، احتمالاً از فصل آینده شاهد حضور تیم والیبال استقلال در رقابت‌های لیگ برتر خواهیم بود.

استقلال

استقلال

این تصمیم می‌تواند تحولی بزرگ در ورزش والیبال ایران ایجاد کند و به محبوبیت این رشته در بین هواداران پرشور استقلال بیفزاید. باید دید در صورت حضور تیم در لیگ والیبال آیا دیگر قطب فوتبال پایتخت یعنی پرسپولیس نیز چنین اقدامی انجام خواهد داد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط