12:22 - 1403/03/04

ترکیب پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان؛ ترکیب متفاوت اوسمار

برخی از هواداران پرسپولیسی می‌خواهند بدانند که ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر ایران چیست؟ پرسپولیس با چه ترکیبی و بازیکنانی برابر استقلال خوزستان بازی میکند؟

ترکیب پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان؛ ترکیب متفاوت اوسمار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، برخی از هواداران پرسپولیسی می‌خواهند بدانند که ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر ایران چیست؟ پرسپولیس با چه ترکیبی و بازیکنانی برابر استقلال خوزستان بازی میکند؟

شاید امروز بزرگ‌ترین شانس پرسپولیس برای بازگشت به صدر جدول در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل محسوب شود.

​ پرسپولیس هفته گذشته ۴۸ ساعت صدرنشینی را تجربه کرد و در ادامه، اما رویای تثبیت این جایگاه با برد دوباره استقلال و تیم جواد نکونام مقابل فولاد خوزستان بر باد رفت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، گئورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی، مسعود ریگی، مهدی ترابی، انید عالیشاه، اوستون ارونوف و عیسی آل‌کثیر

ورزش ۳ در این باره نوشت اوسمار در جدال امروز خود مقابل استقلال خوزستان تمامی نفرات خود را به خط کرده و با شرایط ایده‌آلی مقابل آبی‌ها قرار خواهد گرفت.

سفر چند ساعته عبدالکریم به قطر به واسطه تولد فرزندش این شایعه را شکل داده بود که این بازیکن شاید از ترکیب بازی مقابل استقلال خوزستان خارج شود؛ خصوصا اینکه او در دیدار قبلی سرخ‌ها نیز از صلابت همیشگی دور بود و گمانه‌زنی درباره احتمال حضور وحید امیری یا علی نعمتی در سمت چپ دفاعی پرسپولیس داغ شده بود. در نهایت، اما اوسمار تصمیم گرفته بار دیگر از این مدافع چپ قطری در ترکیب اصلی تیمش سود ببرد. گئورگی گولسیانی و محمدحسین کنعانی‌زادگان نیز در قلب دفاعی حاضر خواهند شد و دانیال اسماعیلی‌فر نیز در پست مدافع راست در جدال برابر استقلال خوزستان به میدان خواهند رفت.

بازگشت سروش رفیعی بعد از پشت سر گذاشتن یک جلسه محرومیت مهم‌ترین تغییر پرسپولیس در جدال با استقلال خوزستان خواهد بود. مسعود ریگی، اوستون اورنوف و مهدی ترابی نیز سه بازیکن دیگر پست میانی پرسپولیس را شکل خواهند داد.

امید پرسپولیس در جدال با استقلال خوزستان بار دیگر به ساق‌های عیسی آل‌کثیر و امید عالیشاه دوخته شده است. عالیشاه در بازی قبلی این تیم به بهترین شکل ممکن در نقش گلساز ظاهر شد و آل‌کثیر نیز بار دیگر به مدار گلزنی بازگشته است. تمامی شایعات مربوط به پاس ندادن‌های هافبک‌های تیم نیز با واکنش‌های متقابل آنها رد شد تا این تیم اکنون با مهاجمان جنوبی و شمالی خود چشم به دروازه حریف دوخته باشد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط