هفته بیست و چهارم لیگ برتر؛

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان/ بازگشت هافبک محبوب یحیی گل محمدی به بازی پرسپولیس + خرید بلیت بازی پرسپولیس و مس رفسنجان

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر امروز با مس رفسنجان دیدار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، آخرین دیدار هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساعت ۲۱:۱۵ امروز بین مس رفسنجان و پرسپولیس آغاز می‌شود. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس بهتر از هر شخص دیگری می‌داند کسب سه امتیاز در دیدار امشب می‌تواند شرایط این تیم بحران زده را برای ماندن در کورس قهرمانی فصل جاری بهبود بخشد.

رسپولیس برای جبران شکست یک بر صفر مقابل سپاهان چاره‌ای جز سه امتیاز شیرین این دیدار در غیاب مصدومانی نظیر کمال کامیابی نیا و مرتضی پورعلی گنجی و محرومیت لئاندرو پریرا ندارد.

به نظر می رسد سعید صادقی هافبک محبوب گل محمدی پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت در ترکیب قرار بگیرد. محمد عمری نیز با پشت سر گذاشتن آسیب دیدگی بار دیگر برای این تیم بازی خواهد کرد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در بازی امشب مقابل مس رفسنجان

علیرضا بیرانوند، علی نعمتی، گئورگی گولسیانی، وحید امیری، دانیال اسماعیلی فر، سینا اسد بیگی، میلاد سرلک، سعید صادقی، مهدی ترابی، محمد عمری و عیسی آل کثیر

خرید بلیت بازی پرسپولیس و مس رفسنجان

امینی مقدم معاون روابط عمومی و رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان گفت: با توجه به اینکه در آستانه برگزاری و میزبانی دیدار حساس دو تیم فوتبال مس رفسنجان و پرسپولیس تهران در روز جمعه ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۲ هستیم به طور یقین حضور هواداران به عنوان یار دوازدهم و قلب تپنده باشگاه از اهمیت ویژه و خاصی برخوردار است.

وی در ادامه بیان کرد:  زمان آغاز بلیت فروشی این دیدار، فردا چهارشنبه ۹ فروردین ماه ۱۴۰۲ راس ساعت ۹ صبح خواهد بود که در این زمینه اطلاعات بیشتر خدمت دوستان ارائه خواهد شد.

امینی مقدم با اشاره به این موضوع که ورزشگاه شماره دو شهدای مس رفسنجان فاقد زیر ساخت‌های لازم برای حضور بانوان است، افزود: به امید خدا در فصل آینده در ورزشگاه شماره یک شهدای مس رفسنجان که ظرفیت آن ده هزار نفری است شاهد حضور بانوان محترم و ورزش دوست همشهری خواهیم بود.

سایت خرید بلیت بازی پرسپولیس و مس رفسنجان

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.