ترافیک سنگین بازگشت از استان ‌های شمالی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از صاحب خبران،سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر بارش باران در برخی از محورهای استان‌های گلستان و مازندران جریان دارد.

وی با بیان اینکه محور فیروزکوه دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات است تصریح کرد: سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا گفت: تردد از جنوب به شمال محور کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

وی افزود: ترافیک در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل ماسال تا انارک و محدوده‌های هزارچم و تونل کندوان و حدفاصل گچسر تا نساء؛ همچنین محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده های سه راهی چلاو ، بایجان و لاسم سنگین است.

سرهنگ شیرانی، ترافیک در آزادراه قزوین –رشت مسیر (شمال به جنوب) محدوده ورودی شهر رودبار را نیز سنگین اعلام کرد.

وی از تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه تهران –شمال (شمال به جنوب) خبر داد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از محدودیت تردد با تغییر مسیر خبرداد و اعلام کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین شامل کامیون و تریلر (به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی و ناوگان ترانزیتی) در محور سمنان – تهران از ساعت ۱۴:۰۰ روز شنبه مورخ ۲۵ شهریورماه الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز یکشنبه مورخ ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۲ از محور فوق ممنوع است.

وی افزود: محور قدیم مشهد -ملک آباد و بالعکس تا مورخ ۲۵ شهریورماه مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه مشهد – باغچه انجام می‌شود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.