ترابی فصل آینده هم در پرسپولیس می‌ماند

ستاره پرسپولیس بعد از کسب سه گانه وضعیت قراردادش برای فصل آینده را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر  و به نقل از ارتش سرخ دات کام ،بدون تردید نقش مهدی ترابی در کسب قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی برای پرسپولیس ویژه و قابل توجه بود و این ستاره ملی‌پوش با هفت گل زده و هشت پاس گل در لیگ و درخشش در جام حذفی تاثیر چشمگیری در رقم زدن سه گانه برای تیمش داشت.

ترابی شب گذشته هم در فینال جام حذفی توانست گل اول پرسپولیس را با یک شوت تماشایی به ثمر برساند و علاوه بر آن دو بار دیگر با ضربات محکم خود دروازه استقلال را تهدید کند و حتی یک ضربه هم به تیرک بزند و با عملکرد موثرش ستاره سرخ‌پوشان در دربی ۱۰۱ باشد.

این ستاره ملی‌پوش که طی چهار فصل و نیم حضور در پرسپولیس موفق شده چهار قهرمانی لیگ برتر، یک جام حذفی و سه سوپر کاپ به دست بیاورد، یک سال دیگر با سرخ‌پوشان قرارداد دارد، ولی عملکردش بدون تردید موجب می‌شود احتمال لژیونر شدن دوباره او به وجود بیاید، اما در این شرایط ترابی تصمیم اولیه خود برای سال بعد را اعلام نمود.

مهدی ترابی پس از درخشش در دیدار فینال جام حذفی و گلزنی مقابل استقلال، در خصوص ادامه همکاری با پرسپولیس در فصل آینده عنوان کرد: یک فصل دیگر با باشگاه قرارداد دارم و باید ببینم تا فصل آینده چه اتفاقی پیش می‌آید.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.