۱۰:۲۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۴

تازه ترین خبرها از مستمری مددجویان بهزیستی | افزایش ۳۰ درصدی مبلغ مستمری مددجویان بهزیستی بانک رفاه

براساس آخرین اخبار، مستمری مددجویان بهزیستی بانک رفاه در سال آینده افزایش یافت.

بهزیستی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، طبق اخبار رسیده از میزان مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، گویا سال ۱۴۰۳ مستمری مددجویان بهزیستی با افزایش ۳۰ درصدی همراه است.

هر مددجوی بهزیستی و کمیته امداد در سال ۱۴۰۲ مبلغی نزدیک به ۷۰۰ هزار تومان دریافت می‌کرد. بر اساس تصمیم گیری‌های جدید قرار بر این شد مبلغ مستمری مددجویان با ۳۰ درصد افزایش در ۱۴۰۳ همراه شود. این مبلغ همین طور به نسبت تعداد اعضای خانواده افزایش پیدا می‌کند.

مستمری مددجویان بهزیستی

درباره عیدی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد هم تاکنون خبر‌ی اعلام نشده است.

آخرین بار در سال ۱۴۰۰ به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد عیدی برابر با یک ماه مستمری پرداخت شد،

با نزدیک شدن به عید نوروز و واریز عیدی بازنشستگان و عیدی کارمندان کمیته امداد و سازمان بهزیستی نیز مبلغ عیدی مددجویان را مشخص کردن و عیدی این عزیزان برابر یک ماه مستمری است.

با نزدیک شدن به عید نوروز و واریز عیدی بازنشستگان و عیدی کارمندان کمیته امداد و سازمان بهزیستی نیز مبلغ عیدی مددجویان را مشخص کردن و عیدی این عزیزان برابر یک ماه مستمری است که به زودی به حساب مددجویان بهزیستی و کمیته امداد واریز خواهد شد.

در سال ۱۴۰۳نیز مبلغ مستمری ماهنامه افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

در ۷ بهمن ۱۴۰۲ مبلغ مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در سال ۱۴۰۳ با افزایش ۳۰ درصدی تصویب شد.

هر مددجوی بهزیستی و کمیته امداد در سال ۱۴۰۲ مبلغی نزدیک به ۷۰۰ هزار تومان دریافت می‌کرد و این رقم به نسبت تعداد اعضای خانواده افزایش پیدا می‌کند

در اسفندماه مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی طبق روال بهمن ماه در ۲۰ اسفند واریز می‌شود.

ماه گذشته سازمـان هدفمنـدسـازی یـارانه‌هـا با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد به منظور نظم بخشی هر چه بیشتر به پرداخت یارانه‌ها و مستمری‌های موضوع قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، از این ماه پرداخت‌های این سازمان براساس زمان‌بندی ذیل انجام خواهد شد؛ بنابراین اسفندماه نیز مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد در ۲۰ این ماه واریز می‌شود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

حسن زلکی

۱۵ اسفند ۱۴۰۲


واسه کارمندان دولت بازنشستگان عیدی هست واس معلول ها بودجه نیست عیدی نیست اما برا بقیه هست بفکر معلول ها نیستن معلول مهم نیستن بفکر فلسطین یمن سوریه هستین فقط

نظرات بسته شده است