۰۱:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۳

تاریخ و ساعت بازی پرسپولیس و استقلال در دربی ۱۰۳| جنگ سرخابی‌ها در فینال

تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس حساس‌ترین بازی هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران را برگزار می‌کنند.

بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس در هاله ای از ابهام / فشار روحی و روانی سرخ پوشان در رکود بی سابقه پرسپولیس در قهرمانی لیگ برتر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،دربی صدوسوم پایتخت از ساعت ۲۰ فردا (چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود. مسابقه‌ای که بازهم مثل همیشه از حساسیت زیادی برخوردار است مضاف براینکه این بار دو تیم در رده‌های اول و دوم جدول و در کورس قهرمانی لیگ هم قرار دارند. در حال حاضر استقلال با ۴۲ امتیاز صدرنشین است و پرسپولیس با ۳۹ امتیاز در رده دوم جدول در تعقیب آبی پوشان است. به همین دلیل است که بسیاری از کارشناسان معتقدند قهرمان لیگ از دل همین بازی بیرون خواهد آمد.

سرخ‌پوشان با تلفات زیاد در قلب خط دفاعی به این بازی آمده‌اند و باید از یک ترکیب جدید برای این مسابقه استفاده کنند. پورعلی گنجی، کنعانی زادگان و گولسیانی ۳ مدافع مرکزی پرسپولیس هستند که این مسابقه را به دلیل مصدومیت و محرومیت از دست داده‌اند و حالا اوسمار ویرا باید از میان علی نعمتی، فرشاد فرجی و وحدت هنانوف دو مدافع میانی تیمش را انتخاب کند. در سوی مقابل، اما آبی‌ها تا دندان مسلح هستند و با ترکیب کامل خودشان پا به زمین آزادی می‌گذارند.

اوسمار ویرا از ابتدای نیم فصل دوم که سکان هدایت سرخ‌ها را به دست گرفته عملکرد قابل قبولی داشته و تیمش فوتبال زیبایی را به نمایش می‌گذارد. در سوی مقابل، اما جواد نکونام در بیشتر بازی‌ها با همان استراتژی و قانون خودش بازی می‌کند و به همین خاطر اکثر مسابقاتش را با حداقل اختلاف ممکن برنده می‌شود.

این دو تیم در مجموع در ۱۰۲ دیدار رسمی به مصاف یکدیگر رفته‌اند که ۲۷ پیروزی سهم پرسپولیس و ۲۶ برد برای استقلال بوده و ۴۹ دیدار هم با نتیجۀ تساوی به پایان رسیده است

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار