16:00 - 1403/03/20

بانک و بیمه

تاریخ حذف و اضافه بیمه تکمیلی معلمان بازنشسته و بازنشستگان کشوری اعلام شد

با عنایت به قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان و موظفین مشترک صندوق بازنشستگی کشوری در سال 1403 با شرکت بیمه ملت، کلیه بازنشستگان و موظفین

تاریخ حذف و اضافه بیمه تکمیلی  معلمان بازنشسته و بازنشستگان کشوری اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از نو اندیش با عنایت به قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان و موظفین مشترک صندوق بازنشستگی کشوری در سال ۱۴۰۳ با شرکت بیمه ملت، کلیه بازنشستگان و موظفین برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

لینک حذف و اضافه بیمه تکمیلی فرهنگیان بازنشسته و بازنشستگان کشوری:

تاریخ حذف و اضافه بیمه تکمیل معلمان بازنشته و بازنشستگان کشوری اعلام شد:با عنایت به قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان و موظفین مشترک صندوق بازنشستگی کشوری در سال ۱۴۰۳ با شرکت بیمه ملت، کلیه بازنشستگان و موظفین محترم از تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ لغایت ۱۴۰۳/۰۵/۳۱ به مدت سه ماه فرصت دارند تا با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس sabasrm.ir قسمت (خدمات بیمه ای- بیمه تکمیلی درمان- ثبت نام و انصراف این تسهیلات درمان) نسبت به ثبت درخواست ثبت نام و یا انصراف از بیمه تکمیلی اقدام نمایند.

بیمه تکمیلی

تاریخ حذف و اضافه این تسهیلات  معلمان بازنشسته و بازنشستگان کشوری اعلام شد

بیمه‌شدگان درمان تکمیلی صندوق بازنشستگی کشوری در سراسر کشور برای تحویل اسناد درمانی می‌توانند با مطالعه اینفوگرافی منتشر شده به آخرین لیست نمایندگان منتخب بیمه ملت در سطح کشور دسترسی پیدا کنند.

، این شرکت از ابتدای سال ۱۴۰۳ ارائه خدمات  این تسهیلات درمانی  به بازنشستگان و وظیفه‌بگیران صندوق بازنشستگی کشوری را آغاز کرده است.بازنشستگان گرامی می‌توانند از طریق مطالعه اینفوگرافی منتشر شده و با اسکن QR code درج شده در تصویر یا از طریق این لینک به آخرین لیست نمایندگان منتخب شرکت جهت تحویل مدارک دسترسی پیدا کنند.

بازنشستگان محترم همچنین می‌توانند با مراجعه به آدرس https://darman.mellatyar.app از لیست کامل مراکز درمانی در سراسر کشور مطلع شده و نسبت به دریافت خدمات درمانی خود از طرق اعلام شده اقدام کنند.

این شرکت از ابتدای سال ۱۴۰۳ ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی به بازنشستگان و وظیفه‌بگیران صندوق بازنشستگی کشوری را آغاز کرده است.بازنشستگان محترم می‌توانند با اسکن QR code درج شده در تصویر، به لیست کامل مراکز درمانی طرف قرارداد در سراسر کشور و همچنین آخرین لیست نمایندگان منتخب این شرکت دسترسی پیدا کنند.

بازنشستگان محترم همچنین می‌توانند با مراجعه به آدرس https://darman.mellatyar.app از لیست کامل این مراکز درمانی در سراسر کشور مطلع شده و نسبت به دریافت خدمات درمانی خود از طرق اعلام شده اقدام کنند و همچنین بازنشستگان گرامی می‌توانند از طریق این لینک به آخرین لیست نمایندگان منتخب شرکت جهت تحویل مدارک دسترسی پیدا کنند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط