۱۲:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

کلیپ سبک زندگی

تاریخچه جالب تیشرت برای شیک پوشان + ویدیو

تاریخچه تیشرت: وقتی صحبت از تیشرت می شود، ایده ها اغلب در دو دیدگاه قرار می گیرند. اکثر افراد اعتقاد دارند تیشرت برای هر مکان و هر مناسبتی کاربرد دارد و بدون هیچگونه تأمل یک تیشرت از کمد خود برمیدارند و میپوشند. دسته ی دوم که تعدادشان زیاد هم نیست، تصور میکنند تیشرت کاملا نوجوانانه و ظاهری شلخته دارد و هر گز نباید از تیشرت غیر از سالن های ورزشی و ک...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،در طول انقلاب صنعتی، پیشرفت در زمینه بافندگی و تولید زیرپوشهای نخی به شدت اوج گرفت و تیشرت ها قابلیت تنفس پذیری و تناسب بیشتری نسب به نمونه های قبلی خود داشتند، (گرچه از کیفیت تیشرت های امروزی بسیار فاصله داشتند). تیشرت ها در طول قرن نوزدهم و هفتم معمولاً به صورت تاپ و دو تکه رواج داشتند، و اغلب کارگران معدن و اسکله آنها را میپوشیدند.

کجا تیشرت بپوشیم، کجا نپوشیم؟

تی شرت ها دارای سابقه ای ناهموار و نمادین هستند، زیر پوش هایی که به دلیل خنکی و راحتی بین مردم محبوب شده بود اکنون در کمد هر مردی پیدا میشود. ممکن است تیشرت هرگز لباسی مناسب برای، عروسی یا مراسم خاکسپاری نباشند. اما اگر درست پوشیده شوند، می توانند برای مواردی بیشتر از رفتن به ساحل یا ورزش از آنها استفاده کرد.

در ادامه قصد داریم ترفندهایی را هنگام پوشیدن تیشرت به شما بگوییم تا مناسب ترین تیشرت را انتخاب کنید.

کد لباس چیست؟ تیشرت ها برای مناسبت های رسمی یا محل کار مناسب نیستند (مگر اینکه در یک دفتر بسیار معمولی کار کنید). هر جا که احساس کردید باید خیلی مودب و عصا قورت داده باشید، بیخیال تیشرت شوید، زیرا تیشرت ها بهترین گزینه برای پاتوق های خودمانی و جمع های دوستانه هستند.

چقدر جنب و جوش دارید؟ هرچه فعالیت بیشتری داشته باشید؛ مانند فعالیت شدید کاری یا ورزش کردن، پوشیدن تیشرت برای شما مناسب تر است.

تاریخچه جالب تیشرت برای شیک پوشان + ویدیو

تاریخچه جالب تیشرت برای شیک پوشان + ویدیو

تاریخچه تیشرت

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه تیشرت به یک عنصر اصلی و نمادین در مد و فشن و فرهنگ تبدیل شده است؟ تیشرت که در ابتدا به عنوان یک لباس زیر طراحی شده بود، امروزه به رایج ترین کالای پوشاک و قدرتمندترین آن تبدیل شده است.

داستان لباس ساده‌ای را بخوانید که دنیای مد را متحول کرد، تاثیر بسزایی در تزیین لباس ایجاد می‌کند.

منشا تیشرت
همانطور که می دانیم امروزه تیشرت یکی از اصلی ترین محصولات پوشاک است. این لباس ساده چنان عمیقاً در فرهنگ جهانی جا افتاده است که گویی سالیان زیادی از ظهورش در صنعت مد و فشن می گذرد ولی به طور نسبی می توان گفت ، تیشرت مد کاملا جدیدی است. در اندیشه معاصر ببینید

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار