تارتار: به اتفاقات بازی رفت با فولاد فکر نمی‌کنم

مهدی تارتار می گوید در مورد تمدید قراردادش از باشگاه زمان خواسته تا این سه بازی باقی مانده نیز تمام شود.

به گزارش “ورزش سه”، مهدی تارتار سرمربی تیم  فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل فولاد خوزستان حرف هایش را اینطور آغاز کرد: بازی برای هردو تیم فنی است و برای هر دو تیم سنگین است. فولاد در یکی دو سال گذشته ثبات خوبی داشته، کادرفنی این تیم توانسته تاکتیک‌های مدنظرش را پیاده و کمبودهایش را بین دو فصل با گرفتن یارهای با کیفیتی جبران کند. بین دوفصل را عرض می کم. بعد از آن از نقل و انتقالات محروم شدند. تیم قابل احترام با ساختار قوی هستند. باشگاه حرفه‌ای هستند که کار درستی هم انجام می دهند و به خاطر کار حرفه ای باید به آن ها تبریک گفت. در ابتدای فصل فولاد طوری بسته شد که در سه جام موفق باشد.

او سپس در مورد شرایط تیم خود و  بازیکنان پیکان بیان کرد: ما هم روند خوبی را طی می کنیم. بچه های ما جوان هستند و میانگین سنی تیم ما ۲۳-۲۴ باشد و این دستاورد بسیار بزرگی برای باشگاه است. خدا را شکر شرایط خوبی داریم و بازی خوبی در رفسنجان انجام دادیم. قبل از آن هم بازی خوب و فنی با سپاهان انجام دادیم. می توانستیم برنده باشیم اما گروه داوری اجازه نداد. می توانستیم شرایط بهتری در جدول داشته باشیم.

مهدی تارتار با اشاره به اهمیت سه  امتیاز برابر فولادخوزستان توضیح  داد: بچه ها می دانند سه امتیازبازی فردا می تواند کار بزرگی را برای باشگاه پیکان در آخر فصل رقم بزند. می توانیم به چهارم شدن در جدول امیدوار باشیم. همه این ها به بازی فردا بستگی دارد. اگر پیروز شویم راهمان برای رتبه خوب هموار می شود و بازیکنان ما می داند جایگاه جدول چقدر می تواند برای آینده شان تاثیر گذار باشد.

 

 

سرمربی پیکان در مورد شکست ناپذیری این تیم در هفت هفته گذشته عنوان کرد: در دور برگشت تنها دو بار مقابل پدیده و گل‌گهر باختیم که هر دو به خاطر اشتباه داوری بود. در کل روند خوبی در شروع نیم‌فصل دوم در پیش گرفتیم و آن را ادامه می‌دهیم. تلاش‌مان این است که همچنان شکست‌ناپذیر باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در مورد تغییر اندازه زمین در بازی رفت مقابل فولاد که حواشی را در پی داشت، گفت: دوست ندارم به گذشته برگردم. اتفاقاتی افتاد که همه در مورد آن صحبت کردند. امیدوارم فردا روز خوبی برای همه باشد.

تارتار در خصوص گله از داور مسابقه فردا هم حرف زد و در این مورد عنوان کرد: گله‌ای نداشتم. از رحیم‌زاده شناخت دارم. او از داوران بسیار سالم ما است. مقداری کم تجربه است و دو بازی لیگ برتری را سوت زده که البته مشکل خاصی در این دو بازی نداشته. ایشان آدم پاک و سالمی هستند.‌ امیدوارم فردا برنده بازی او باشد. دوست دارم افراد سالم همیشه موفق باشند.

سرمربی پیکان در مورد ادامه همکاری با این تیم در فصل آینده گفت: از هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه که این پیشنهاد را به من دادند تشکر می‌کنم. ما هنوز روی کاغذ شانس داریم که در جدول بالا برویم و یک پایان خوب داشته باشیم. از باشگاه می‌خواهم که اجازه بدهد این سه بازی تمام شود و بعد صحبت کنیم.