تعطیلی لیگ به نفع تیم ما بود؛

تارتار: باید ببریم تا بالانشین باشیم

مهدی تارتار، سرمربی ملوان، در نشست خبری پیش از بازی پیکان، هدف تیمش از حضور در زمین را کسب سه امتیاز دانست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،مهدی تارتار امروز در نشست خبری پیش از دیدار با پیکان در هفته پنجم لیگ برتر حاضر شد و در ابتدای صحبت‌هایش گفت: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم، می‌خواهم با مردم سیل‌زده آستارا در استان‌مان همدردی کنم. امیدوارم هر چه سریع‌تر مسئولان رسیدگی کنند و مردم به شرایط عادی زندگی برگردند.

او سپس در خصوص تقابل با پیکان توضیح داد: مثل همه بازی‌ها، بازی سختی داریم. تیم پیکان، بسیار جوان و دونده است که بیرون از خانه باختی نداشته است. البته اینجا انزلی است و کار برای همه تیم‌ها سخت‌تر است. باید برای پیروزی پا به پای بازیکنان جوان پیکان بدوی و بجنگیم و از تجربه بیشترمان استفاده کنیم. اگر با تمام نکاتی که در تمرینات بررسی کردیم، توجه کنیم و کم اشتباه باشیم، می‌توانیم پیکان را شکست بدهیم.

تارتار با اشاره به اهمیت این دیدار افزود: بازی فردا نقطه عطفی برای ما خواهد بود؛ اگر می‌خواهیم در نیمه بالای جدول با تیم‌های بالای جدول رقابت کنیم، باید برنده باشیم و اگر می‌خواهیم کماکان نگران باشیم، امتیاز از دست می‌دهیم. بنابراین کاملا بر ارزش این سه امتیاز واقف هستیم و مثل همیشه با تمام توان بازی می‌کنیم. دست تک تک هواداران را به گرمی می‌فشارم و از آنها می‌خواهم مثل همیشه ما را تنها نگذارند و یار و همراه ما باشند.

سرمربی ملوان درباره تاثیر تعطیلات روی شرایط تیمش گفت: به هر حال این موضوع تاثیرگذار است اما با توجه به اینکه تیم ما دیر تشکیل شده بود و نیاز داشتیم که کارهای بدنی بیشتری کنیم و هماهنگ شویم، برای ما بد نشد. ضمن اینکه چه در رده باشگاهی و چه در تیم ملی، بحث ملی مطرح است و باید احترام بگذاریم و اولویت همیشه با بازی‌های ملی است. با توجه به اینکه ما چند مصدوم هم داشتیم، این وقفه خیلی برای ما بد نشد و توانستیم بیشتر همدیگر را بشناسیم و تمرینات بیشتری انجام بدهیم. بازی‌های دوستانه خوبی داشتیم و هدف‌مان این بود که در آن مسابقات از همه نفرات استفاده کنیم و کاملا بچه‌ها را بشناسیم. برای بازی فردا آماده هستیم و انشاالله بتوانیم با ارائه یک بازی خوب و دلچسب، سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

او در پایان درباره غایبان ملوان برای دیدار با پیکان و همچنین جذب بازیکن جدید توسط این باشگاه عنوان کرد: ما یکی دو مصدوم داریم که هنوز وضعیت‌شان مشخص نیست و باید تا فردا بررسی شود. در این تعطیلات توانستیم از چند بازیکن خوب بهره ببریم که اجازه بدهید بعد از بازی درباره آنها صحبت کنیم. قبل از بازی دوست نداریم خیلی از نکات را بگوییم؛ بازی مهمی داریم و انشاالله بعد از بازی همه چیز مشخص می‌شود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.