بانک و بیمه

بیمه/جشنواره فروش تابان بیمه نوین همراه با جوایز ویژه

این شرکت از یکم تا ۳۱ مرداد ۱۴۰۱، در جشنواره تابان انواع بیمه‌نامه‌های "اتومبیل"، "آتش سوزی"، "مسئولیت" و "بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری"

حق بیمه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از اقتصاد ۲۴این شرکت از یکم تا ۳۱ مرداد ۱۴۰۱، در جشنواره تابان انواع بیمه‌نامه‌های “اتومبیل”، “آتش سوزی”، “مسئولیت” و “بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری” برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید و باما در عصر معاصر همراه باشید تا از اخبار بیشتری آگاه شوید.

بیمه/جشنواره فروش تابان بیمه نوین همراه با جوایز ویژه

جشنواره فروش تابان بیمه نوین همراه با جوایز ویژه
شرکت بیمه نوین در راستای خلق ارزش برای مشتریان خود، محصولات بیمه‌ای خود را با شرایط ویژه در مرداد ۱۴۰۱ ارائه می‌کند.

این شرکت از یکم تا ۳۱ مرداد ۱۴۰۱، در جشنواره تابان انواع بیمه‌نامه‌های “اتومبیل”، “آتش سوزی”، “مسئولیت” و “بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری” خود را با تخفیف و شرایط ویژه به فروش می‌رساند.

در سامانه جامع بیمه کشاورزی ۹.۷ همت حق بیمه تولیدی ثبت شد!

بیمه/جشنواره فروش تابان این تسهیلات نوین همراه با جوایز ویژه

همچنین در جشنواره فروش تابان علاوه بر تخفیف‌های ویژه، به افرادی که در بازه زمانی این جشنواره محصول بیمه‌ای مورد نیاز خود را خریداری کنند، به قید قرعه کمک هزینه سفر برای مشتری و همراه وی تعلق خواهد گرفت.

در این جشنواره فروش ویژه، “بیمه­‌های مسئولیت کارفرما در قبال صنعتی، خدماتی، بازرگانی، مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان پروژه‌های عمرانی”، “مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان ساحتمانی”، “مسئولیت حرفه‌ای پزشکان و پیرا پزشکان”، “مسئولیت حرفه‌ای مدیران مجتمع‌ها و مراکز آموزشی” و “مسئولیت مدنی دارندگان آسانسور” و “مسئولیت مدنی نصب و نگهداری آسانسور در قبال استفاده‌کنندگان” با شرایط ویژه ارائه می‌شوند.

“بیمه‌های آتش سوزی منازل مسکونی، مراکز صنعتی، غیر صنعتی و انبارها” و نیز “بیمه‌های بدنه اتومبیل” و “بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری” (تخفیف در هزینه‌های بیمه‌گری) از دیگر محصولاتی است که در این جشنواره ارائه می‌شوند.

علاقه‌مندان برای کسب آگاهی بیشتر از شرایط  آن تابان نوین، می‌­توانند به سامانه اینترنتی این شرکت به آدرس www.novininsurance.com مراجعه و یا با شماره ۲۳۰۴۷-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : اقتصاد24

مطالب مرتبط